Допоки пляшки з записками подорожували водою, дівчатка встигли вирости: неймовірні історії дитячих послань

Дехто полюбляє надсилати СМСки виключно знайомим людям, але знаходяться й такі, що шлють повідомлення в невідомість. Просто ховають записку в пляшку і віддають на волю водній стихії. Хто знаходить подібні послання?

Пляшку знайшли через 10 років

Прибираючи пляж, Рос Еванс натрапила на дивну пластикову пляшку. Австралійська робітниця могла б просто викинути її на смітник, але чомусь зазирнула всередину. Дістала звідти записку від 8-річної дівчинки.

Пляшку з запискою 10-річної давнини викинуло на австралійський берег

За 10 років подорожі пластиковий контейнер здолав 80 кілометрів. Врешті хвилею його викинуло на берег. Дивно, але напис зберігся чітко:

“Мене звуть Інес Запкан, мені 8 років, той, хто знайде цю пляшку, отримає удачу на все життя від мене та моєї родини”.

Пляжний патруль штату Вікторія зацікавився особою відправниці. Пошуки привели до 18-річної дівчини, яка розповіла, що й справді в дитинстві скинула з пірсу в море пляшку з запискою. Відбулося це в Портленді.

Пляшка з України дісталася Угорщини

На момент, коли пляшку з запискою знайшли, авторці минуло вже 18 років

Три роки тому мешканці угорського міста Сегед виловили з річки пляшку з запискою, в якій йшлося:

“Добрий день, мене звати Соня, але всі кличуть Ньоня. Мені три роки, я відпочиваю на Тисі у серпні 5 (нерозбірливо) року. Хто знайшов – надсилайте подарунки за адресою… Я буду чекати”.

Люди настільки розчулилися посланням, що зібрали цукерки та іграшки. Представник консульства з Ужгорода навідався у Львів, щоб передати презент, і був надзвичайно шокований, адже Софія Спільник відправила пляшку в подорож ще 15 років тому, коли відпочивала з батьками й старшими сестрами у Закарпатті. Допоки та здолала 405 км шляху, дівчина встигла вирости.

Соня не пам’ятає цієї події. Записку від її імені написали сестри, вкинули пляшку у воду й забули про пригоду. А за 15 років родині нагадали про це ось таким дивним чином.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.