У жінки були серйозні проблеми зі здоров’ям: лікарі замість лікування порадили фітнес і схуднення

Жінка регулярно скаржилася медикам на надміру великий живіт. Але ті відмахувалися – мовляв, треба худнути. Згодом з'ясувалося, що пацієнтка страждала від величезної кісти.

Медики проморгали серйозну проблему в стані пацієнтки. У мешканки Англії постійно збільшувався живіт. Але люди в білих халатах обстежень не робили, лише радили розпочати процес схуднення – менше їсти і більше рухатися.

На скарги Пейслі Ділан, що в неї постійно болить спина, менструації проходять тяжко, і вона не може дотягнутися до черевиків, щоб зав’язати шнурки, вони не зважали. Казали, якщо схудне, все налагодиться.

Всі довкола вважали, що жінка перебуває при надії

Час минав, а живіт лише збільшувався. Англійка вже боялася виходити з дому, бо всі вітали її з майбутнім поповненням, вважаючи, що жінка перебуває при надії. Жінка серйозно взялася за себе, скинувши 19 кілограмів. Виснажувала себе фітнесом і майже нічого не їла. Але марно – живіт продовжував поступово збільшуватися.

Оскільки Пейслі консультувалася з двома лікарями, які в один голос запевняли, що проблема криється у зайвій вазі, то вірила їм беззастережно. Так минуло два десятиліття страждань і мук. Врешті жінка не витримала й вирішила звернутися до третього спеціаліста.

Під час операції в жінки вилучили 41-кілограмову кісту

На цей раз до скарг пацієнтки поставилися з достатнім рівнем серйозності. Було проведено ряд досліджень. З’ясувалося, що зайва вага тут абсолютно ні до чого. Насправді пацієнтка страждає від кісти. За ці роки пухлина розрослася до неймовірних розмірів, затягнувши аж на 41 кілограм.

30-річній жінці терміново зробили операцію. Після хірургічного втручання живіт зник, неначе його й не було, а Ділан вперше відчула полегшення за довгі роки життя.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".