Спущена в унітаз каблучка повернулася через 13 років: чим іще дивують працівників водоканалу користувачі

Жінка випадково впустила в унітаз каблучку з діамантом. Працівники водоканалу знайшли цінну річ й повернули за 13 років. Українці викидають в унітаз більш прозаїчні речі.

У Міннесоті сталося справжнє диво. Через 13 років жінці повернули каблучку з діамантом, яку вона випадково змила в унітаз. Ще 2010 року чоловік подарував Мері Стенд дорогу прикрасу на честь 33-річчя спільного життя. Жінка необережно змивала воду в унітазі. Золота річ зіслизнула з пальця і зникла з поля зору.

Каблучка з каналізації повернулася до господині через 13 років

Чоловік зняв унітаз, виніс на вулицю й розібрав на запчастини, але каблучку не знайшов. Довго тросом копирсався в каналізації. І знову намарно. Лише навесні 2023 року працівники, що займалися очищенням стічних вод, натрапили на каблучку з діамантом, долото і затискач. В міській пресі з’явилося оголошення про знахідки. Донька Мері прочитала й сповістила про це маму.

Чим здатні здивувати українці

Наші люди теж частенько використовують унітаз для утилізації непотрібних речей. Одного разу на Пашутінській у Кропивницькому сталося засмічення. Так робітники водоканалу з каналізаційного колектора витягли… ковдру і йоржик для унітаза. Це вже не кажучи про дитячі підгузки й різне інше ганчір’я.

Житомирських каналіяжів не здивуєш підгузками чи засобами контрацепції. Траплялося, що знаходили в каналізації м’які дитячі іграшки, подушки чи будівельне сміття. Люди вважають, що унітаз можна використовувати як сміттєпровід, тому й скидають туди весь свій непотріб.

Під час карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусу, в каналізаційних колодязях Вінниці стали масово з’являтися медичні маски, рукавички й інші захисні предмети. Засміченість через це зросла на третину. А тим часом працівники водоканалу наголошують, що спускати в унітаз не можна навіть гігієнічні прокладки, вологі серветки, губки, пластир, зубну нитку й чимало інших твердих предметів.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.