5-річна донька розповіла мамі, що насправді в неї інша мама: шокуючі дива реінкарнації

Жінка була надзвичайно шокована, коли її 5-річна донечка сповістила, що має іншу маму. Дитина пояснила, що раніше в неї була численна родина.

Ешлі 3 роки тому довелося пережити доволі неприємні хвилини під час розмови зі своєю донькою. Дівчинка, якій на той момент було всього 5 рочків, заявила жінці, що насправді в неї була інша мама, але вона разом із нею загинула.

Чути подібне було неприємно, але американка записала розмову на телефон, щоб потім показати донечці, коли та підросте. Дівчинка наполягала, що жінка є її новою мамою, а справжня померла багато років тому.

За словами дитини, вона з родиною втрапила у ДТП і загинула

Зі слів дитини виходило, що у 1942 році у неї була родина – тато Самюель, мама, імені якої вона не пам’ятає – чи то Христина, чи то Валентина – і брат з сестричкою. Того дня вони всім гуртом їхали на машині, за кермом якої перебував глава родини.

Чоловік повертав ліворуч, не помітивши зустрічної автівки, яка врізалася їм у бік. У підсумку мама і донька загинули в тій жахливій автотрощі, а решта родини залишилися живими.

Підсумовуючи свою розповідь, дитина сказала: “Удамо, що ти моя справжня мама. Хоча насправді це не так”. Ешлі не знала, що з цим робити, тому залишила все як є. А за 3 роки, коли донечка трішки підросла, стала обережно розпитувати, чи пам’ятає та свою першу сім’ю.

Дівчинка, що загинула в ХХ сторіччі, реінкарнувалася у ХХI ст.

Дівчинка відповіла ствердно і знову висловила версію про смертельне ДТП. Ешлі звірила свіжу розповідь зі старим записом, і все збіглося до найменших деталей. Вона поцікавилася в дитини, чому та не пристебнулася паском безпеки, на що мала зауважила, що тоді не існувало пасків безпеки.

Почувши подібне, Ешлі врешті повірила в реінкарнацію. Виходить, душа тієї дівчинки переселилася в тіло її донечки.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?