Дворічна дитина вийшла “прогулятися”: за 4 дні дівчинку розшукали в лісі за 10 км від її оселі

Три ночі й чотири дні пішло на те, щоб розшукати 2-річну Віолетту з Харківщини, яка вийшла на вулицю і зникла. Рідні вже й не сподівалися, що побачать донечку живою.

Тисяча людей блукали околицями в надії розшукати дитину. Серед них були і поліцейські, і військові, і волонтери, і місцеві мешканці. Минуло три довгих ночі, допоки пошуковці натрапили на знесилену дівчинку, яка найперше попросила водички.

Спочатку оглянули всі закутки в селі на Харківщині, далі перейшли до чагарників, лісосмуги, навіть у болоті й водоймах шукали. Коли врешті побачили дитинча в лісі, напоїли водою і передали на руки медикам.

До пошуку Віолетти долучилася тисяча осіб

Дівчинку оглянули й дійшли висновку, що вона загубилася сама, ніхто зі зловмисників до цього непричетний. Мама Віолетти Мужечук була певна, що дитину викрали. Сповістила про НП чоловіку, який воює. Тому дали відпустку, щоб міг долучитися до пошуків донечки.

В перші два дні до пошукової операції залучали по півтисячі людей, а 27 травня радіус збільшили, і кількість осіб зросла вдвічі. Прочесали довколишні села, ліси, луки, узбережжя водойм, залучили водолазів, щоб перевірили дно. Зазирнули в усі покинуті хати, не оминули жодного з колодязів.

Найперше дитина попросила водички

Знайшли Віолетту зі Скрипаїв Слобожанської громади посеред лісу на четвертий день за 10 км від дому. Маля сиділо під деревом й було дуже знесиленим. Поліцейські з Богодухівського району, що проходили повз, почули стогін і продерлися крізь хащі. За людьми полювали полчища комарів. На диво, дівчинка не була покусаною. Хіба що на тілі виднілися сліди подряпин від гілок.

Дитина пройшла ліс по діагоналі, опинившись з іншого боку від свого будинку. Рятівник узяв Віолетту на руки, а вона стала просити: “Водю, водю!” Якби дитина не подала звук, люди могли б пройти повз те місце, не помітивши малюсінький клубочок у траві.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.