Голка з ниткою знайшлася в котячому шлунку: як рятували муркотуху від небезпечної напасті

Хазяйка кішки Лулу страшенно переполошилася, коли її годованка проковтнула голку разом із ниткою. Чи вдалося врятувати смугасту бешкетницю?

Хазяйка кішки Лулу страшенно переполошилася, коли її годованка проковтнула голку разом із ниткою. Чи вдалося врятувати смугасту бешкетницю?

Джейн Брігам-Кертіс обожнює свою кішечку породи Регдолл. Та одного дня однорічна пухнаста улюблениця завдала жінці чималого клопоту. Річ у тім, що Лулу проковтнула величезну голку завдовжки 5 см, в яку було вдіто довгу червону нитку.

Англійка лише на кілька хвилин залишила засіб для шиття на підвіконні, щоб поговорити телефоном. А коли повернулася, голки з ниткою ніде не було. 55-річна жінка почала шукати пропажу, а потім пригадала, що під час розмови чула металевий скрегіт.

Голка з ниткою знайшлася у котячому шлунку

Стурбована власниця кішки запідозрила лихе, тому відразу ж повезла Лулу до ветлікарні, в якій сама ж і працює у реєстратурі. Рентген підтвердив найгірші побоювання. В шлунку кішки й справді помітили іншородне тіло.

Довелося залучати ендоскопію. Пошук голки в шлунку ускладнювався тим, що Лулу нещодавно добряче заправилася. Їжа не встигла переваритися й заважала ветеринарам робити свою справу. Врешті за шматочком сухого печива лікар набачив шматочок червоної нитки.

Голка, витягнута за шлунку Лулу, завдовжки аж 5 см

Кішці вставили зонд і через нього щипцями підхопили нитку. Операція з вилучення голки тривала 40 хвилин. Урешті екзекуцію було завершено. Лулу пощастило – їй навіть шви не довелося накладати.

Кілька годин ветлікар спостерігав за пухнастою пацієнткою, а потім відпустив її додому разом із господинею. Звісно, якби жартівлива Лулу проковтнула кульку, можна було сподіватися, що вона вийде з тіла кішки природним шляхом. Але ж голка несла чималу загрозу тварині, тому довелося вилучати предмет ось таким складним чином. Пані Джейн щиросердно подякувала ветеринарам-рятівникам.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.