Коли сину було 12 років, подружжя з’ясувало, що він має іншого тата: як таке могло трапитися у порядній родині

Шекспірівські пристрасті розгорілися в родині, коли жартома було зроблено тест ДНК. У підсумку з'ясувалося, що молодший син не є рідною дитиною.

Подружжя зачало старшого сина природним шляхом. Він народився світловолосим і блакитнооким – весь у тата. Натомість молодший був чорнявим і смаглявим. Усі подумали, що він більше схожий на маму, але правда виявилася зовсім в іншому.

Донна і Ваннер дружили ще зі шкільної лави. Згодом побралися і народили первістка. Коли з 6 років запланували другу дитину, з’ясувалося, що через грижу в чоловіка у них нічого не виходить.

ДНК тест відкрив страшну правду

Їм було по 35 років, коли вони вдалися до штучного запліднення. В ході ЕКЗ сперму чоловіка використали для запліднення яйцеклітини жінки. За 9 місяців вони стали батьками вдруге, назвавши нащадка Тімом.

Коли меншому хлопчику минуло 12 років, батьки вирішили зробити тест ДНК, щоб дізнатися все про спадковість. Натомість отримали результат, який надзвичайно шокував їх. Виявляється, підліток не є їхнім сином біологічно.

Тепер у Тіма віднайшлася купа біологічних родичів

Адвокат заспокоїв подружжя – хлопчика в них ніхто не відбере. Особливо переживав Ваннер. Батьку було складно усвідомити, що дитина йому нерідна. Він сам повів Тіма на морозиво і розповів страшну правду.

За кілька днів Тім сповістив, що хоче розшукати біологічного батька. Довелося робити ще один тест ДНК, який допоміг вийти на біологічну тітку підлітка. Через неї знайшли її рідного брата Девіна. Чоловік не відразу, але згодився пройти тест на батьківство, який виявився позитивним.

Його дружина також проходила процедуру запліднення у тій клініці. Яким чином сперма чоловіка потрапила до Донни, незрозуміло. Так у Тіма знайшовся рідний брат Тейлор і ще два молодших. Вони познайомилися, і підлітки відразу ж знайшли спільну мову.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".