Наче й не карлик, а комплексував: 172-сантиметровий чоловік подовжив собі ноги на 18 см

Довкола повно людей меншого зросту, але 172-сантиметровому чоловіку здалося, що життя кардинально зміниться, якщо він "підросте". І ось що він утнув.

Довкола повно людей меншого зросту, але 172-сантиметровому чоловіку здалося, що життя кардинально зміниться, якщо він “підросте”. І ось що він утнув.

Мешканець Німеччини вдався до хірургічного втручання, щоб подовжити свої ноги і в підсумку збільшити зріст. 21-річний молодик сильно комплексував через недостатню кількість сантиметрів. Йому здавалося, що він не справжній чоловік. Тож довелося обрати ось такий складний шлях для подолання проблеми.

Операцію було вирішено робити в Туреччині. Задля забаганки збільшити зріст довелося витримати доволі неприємну процедуру ламання обох ніг. Далі хірурги встромили між кістками магнітні цвяхи, внаслідок чого людина стала вищою.

Все відбувається не за один раз, а в три етапи, адже кістки, м’язи, шкіра, нерви мають теж розтягнутися на кілька сантиметрів. Леон мужньо терпів біль і страждання, адже результат був вартий того.

Тепер він став 190-сантиметровим велетнем і врешті зміг подивитися на інших людей з висоти свого зросту. Молодик розтягнув ноги на 18 см. Німець переконався на власному досвіді – зріст має значення. Хоча й довелося вчитися ходити заново, бо спочатку почувався немов на ходилицях.

Завдяки вправним діям хірургів ноги стають довшими на кілька сантиметрів

Оскільки подібні хірургічні втручання проводяться не так часто, ніхто не міг пояснити пацієнту ступінь ризиків, які він на себе бере. Як поводитиметься організм з розтягнутими органами, чи можливий розвиток інфекції, реакція шоку на анестезію, крововтрата.

Чоловіки останнім часом усе частіше намагаються штучно “підрости”. Зокрема, в Каліфорнійському інституті збільшення зросту протягом 2022 року зробили два десятки подібних операцій. На цей рік охочих розтягнути ноги вже записалося пів сотні.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".