Закохана дамочка не помітила підміни: замість чоловіка вона 2 роки зустрічалася з… жінкою

Жінка познайомилася з чоловіком на сайті знайомств, закохалася і мала намір створити міцну дружну сім'ю. Та за 2 роки стосунків раптово дізналася, що її обранець є… жінкою.

Жінка познайомилася з чоловіком на сайті знайомств, закохалася і мала намір створити міцну дружну сім’ю. Та за 2 роки стосунків раптово дізналася, що її обранець є… жінкою.

Лаура (ім’я змінено) звернулася до суду з дивною скаргою на нареченого. Скаржниця несподівано виявила, що її наречений є жінкою. Подібний обман страшенно розлютив закохану дамочку. Вона була певна, що є гетеросексуальною. Та виявилося, що її мимоволі примусили до гомосексуальних стосунків.

Лаура була певна, що зустрічається з чоловіком

За 2 роки Лаура не виявила, що насправді закохана в жінку, а не в чоловіка. Вони познайомилися на сайті знайомств. Блейд відзначила, що вона чоловік. От наша героїня й відгукнулася на пропозицію поспілкуватися.

За кілька місяців листування в Інтернеті вони врешті зустрілися. Швидко знайшли спільну мову і почали зустрічатися. Невдовзі справа дійшла до інтиму. Лаура не відчула, що поряд із нею в ліжку перебуває жінка, а не чоловік.

Блейд не роздягалася перед нею, весь час ходила у футболці вільного крою і боксерських трусах. А під час розваг користувалася твердим предметом. Так минуло 2 роки. Зустрічі закоханих відбувалися не часто, але регулярно.

Судді доведеться приймати непросте рішення

Лаура обожнювала свого кавалера й мала намір згодом вийти за нього заміж. А коли врешті дізналася, що весь цей час крутила роман із жінкою, була на межі істерики. Такої витонченої підступності вона й уявити не могла.

Жінка зазирнула на сторінку коханого у Фейсбуці й втямила, що її жорстоко обманули, мимоволі змусивши займатися нетрадиційним сексом. У суді Блейд пояснила, що вони просто гралися в рольові ігри, й вона нікого не обманювала. Яким буде рішення судді у цій пікантній справі, поки що невідомо.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.