Чого не зробиш заради улюбленого виконавця: чоловік став повною копією Майкла Джексона

Надмірна любов до творчості Майкла Джексона змусила чоловіка вдатися до кількох пластичних операцій – аби тільки здобути вигляд свого кумира.

Надмірна любов до творчості Майкла Джексона змусила чоловіка вдатися до кількох пластичних операцій – аби тільки здобути вигляд свого кумира.

Аргентинцю Лео Бланко знадобилося 42 тис. доларів, щоб стати повною копією свого кумира співака Майкла Джексона. Довелося робити чимало змін у зовнішності – змінити форму носа й вух, а ще вдатися до ліпосакції.

Щось спільне з Майклом Джексоном проглядається

Ще у 15 років Лео усвідомив, що хоче стати таким, як Майкл. Тому й почав поступово змінювати зовнішність, втрачаючи особистість. На рахунку Бланко вже 11 хірургічних втручань. Дещо мешканцю Аргентини не подобається, і він жадає змінити цю частину. Так було з підборіддям.

Матір 26-річного дивака не впізнає рідного сина й постійно цікавиться, чи не нашкодять йому подібні операції. Адже під час будь-якої з неї молодик може померти. На що чує у відповідь: не треба було народжувати некрасивого сина.

За дивовижними перетвореннями в мережі Інстаграм за молодиком стежать чимало людей. Лео поки що не планує зупинятися на досягнутому. Адже певен, що кожний похід до пластичного хірурга поступово наближає його до кінцевої мети – стати повною копією культового артиста.

Залишилося вивчити місячну ходу

Бланко ділиться зі своїми підписниками намірами, зазначаючи, що не може зараз зупинитися, повинен змінювати в собі певні частинки знову й знову. На рахунку в фаната Джексона дві операції з отопластики, чотири процедури ліпосакції. Стільки ж ринопластик, і це не рахуючи численних аплікацій гіалуронової кислоти уперемішку з ботоксом.

Останньою була операція з вироблення контурної лінії нижньої щелепи. Та щойно молодик отримав більш квадратне підборіддя, відразу ж замислив нове перетворення. Серед планів – ще одна переробка підборіддя і три моменти з виправлення носа. А в проміжках між операціями Лео має на меті зробити кілька ін’єкцій, щоб підійняти брови.

Нові статті

Схожі статті

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.

Скандаліст Потап розсекретив, ким працює за кордоном у свої 43 роки: “А як ви думаєте, хто переможе?”

Всі ламають голови, намагаючись зрозуміти, чим Потап 3-ій рік поспіль займається за кордоном, вештаючись по різних континентах. Репер урешті назвав свою професію та висловив побоювання щодо неї.