Жінка народила дитину-велетня: півторарічна донька вже переросла старшу сестру

Молодша донечка жінки вразила темпами росту. У півтора року вона вже була вищою за свою 3-річну сестричку.

Молодша донечка жінки вразила темпами росту. У півтора року вона вже була вищою за свою 3-річну сестричку.

Клара Томас народила другу донечку Магнолію. Дівчинка виявилася не такою, як її однолітки. Вона шалено швидко додавала в зрості. У 1,5 року дитина вже дотягнулася до 92 см. Нікому з ровесників малечі не вдалося добитися подібних результатів. Навіть старша сестра Магнолії тепер нижча за неї.

Магнолія у 1,5 року вища за 3-річну сестру

Стурбована американка показала донечку лікарям, але ті розвели руками – рівень зросту дитини не залежить від того, як вона харчується чи рухається. Це закладено на генетичному рівні.

Клара й Артур були надзвичайно шоковані подібною інформацією. Адже сама матуся невисока – всього 152 см, а тато Магнолії має 182 см. Напевно, донечка вдалася саме в нього.

Батьки уважно спостерігають за розвитком другої донечки та дійшли висновку, що вона не лише вирізняється зростом, але й має гарні моторні навички. Така маленька за віком, а вже з легкістю відчиняє двері або чистить зуби. Говорити Магнолія ще не навчилася, але про всі свої потреби сигналізує батькам за допомогою емоцій.

Найвищі діти у світі

Софі і її однолітка

Найвищою дівчинкою є Софі Холлинс. Зріст британки в 12 років складав 189 см і, здається, не збирається зупинятися. Хоча в останній час лікарям вдалося дещо пригальмувати процес додавання сантиметрів. У 6-річному віці Софі мала 146 см, а в 10 років стала вищою за своїх батьків.

Мама хлопчика-велетня теж зависока

Найвищим хлопчиком є Каран Сінгх, який сягнув 124 см у 2 роки. Коли йому минуло 5 років, хлопчик уже досяг позначки в 170 см. Нині він перевищує однолітків приблизно наполовину. Його мама теж є рекордсменкою Азії за зростом – жінка має 220 см.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.