Шок для найближчих людей: хлопець нестандартно зробив пропозицію, а вагітна сповістила про стать немовля

Існує певна категорія креативників, які навіть особисте життя перетворюють на щось цікаве і неординарне. Такі люди здатні й пропозицію руки й серця зробити приголомшливою, і новину про майбутнє поповнення в родині подати доволі незвично.

Існує певна категорія креативників, які навіть особисте життя перетворюють на щось цікаве і неординарне. Такі люди здатні й пропозицію руки й серця зробити приголомшливою, і новину про майбутнє поповнення в родині подати доволі незвично.

Освічення в коханні

Б’єнвенідо Агуадо є професійним гонщиком. Тож коли закохався і вирішив зробити коханій пропозицію, придумав доволі екстремальний план. Цікаво, як тільки дівчина пережила подібний шок?!

Дівчина подумала, що коханий травмувався

Мексиканець надумав злякати Марту, буцімто він розбився, а потім уже розповісти, що хоче провести з нею все життя поряд. Звісно, без допомоги друзів не обійшлося. Їм приписувалася функція тримати обручку, а ще відвернути увагу Марти в момент Х, щоб вона не здогадалася, що насправді це розіграш.

Щойно дівчина відвернулася, Б’єнвінідо стрибнув з трампліна, а хлопці перекрили видимість. Марта побачила, що коханий корчиться на землі й подумала, що в Агуадо серйозні травми. Коли ж вона підбігла й обняла спортсмена, той, усміхаючись, простягнув їй каблучку. Спочатку наречена брудно вилаялася, а потім трішки заспокоїлася й відповіла: “Так!”

Повідомлення про стать дитини

Доволі неординарно вирішила сповістити рідним новину про стать майбутньої дитинки Тереза Колесон. Вона запросила гостей, а сама вийшла до них у капелюсі. В самий розпал вечірки вагітна скинула головний убір, і присутні відразу ж втямили, хто в неї невдовзі народиться.

Синій колір волосся – значить, буде хлопчик

До цього правду знала лише подруга Терези, яка й допомогла пофарбувати волосся у синій колір. Майбутня породілля заспокоїла рідню, що перед зміною іміджу консультувалася з гінекологом, і він визнав склад фарби абсолютно нешкідливим для дитинки.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.