Жінка побачили в теляті риси свого чоловіка-небіжчика: тепер тварина замінила їй кохану людину

Вдова дуже сумувала за покійним чоловіком. Та одного дня він до неї повернувся, щоправда, у дещо незвичайному вигляді.

Вдова дуже сумувала за покійним чоловіком. Та одного дня він до неї повернувся, щоправда, у дещо незвичайному вигляді.

74-річна жінка, поховавши чоловіка, ніяк не могла змиритися з втратою другої половинки. Одного дня Хім Ханг підійшла до теляти, а маля лизнуло її. Язик тварини сковзнув по волоссю і шиї жінки, і вона пригадала, що саме так її пестив благовірний за життя.

Теляті дозволили спати на подушках небіжчика

Сумнівів більше не залишилося – душа небіжчика переселилася в теля. Тільки чоловік міг дивитися такими ніжними очима на камбоджійку, і хода парнокопитного дуже нагадує людську.

Жінка вирішила одружитися з реінкарнованим телям. Тепер тварина мешкає у будинку. Хім. Хазяйка дозволяє своєму новому старому чоловіку робити все, що заманеться. Телятко навіть спить на подушках померлого.

З кожним днем Хім усе більше переконується, що перед нею її коханий. Теля так само гупає, коли підіймається на другий поверх, і характер має точно такісінький, як у чоловіка за життя.

Після смерті матері телям мають опікуватися діти жінки

На диво, діти Ханг не здали матусю у психлікарню на обстеження, а всіляко підтримали її прагнення бачити у тварині свого чоловіка. Вони свято вірять, що дух батька тепер перебуває поруч із ними, і вбачають у рогатій худобі його риси.

Хім Ханг сказала, що телятко буде жити з нею, допоки жінка не помре, а потім про свого “татуся” мають потурбуватися діти. Жінка суворо наказала нащадкам піклуватися про тварину, не ображати, не бити, а коли чоловік в образі бичка помре, то поховати його за людськими традиціями.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.