Чоловік є водночас дідусем і вітчимом дитини своєї дружини: ким буде доводитися дівчинці його син

Молода родина жила у злагоді, допоки до них не навідався свекор. Дідусь щойно розлучився, до того ж не мав роботи, тому й залишився няньчити 2-річну онуку. Така версія була озвучена для 22-річного Деклана. А от його дружина Стефані, напевно, мала щодо гостя зовсім інші плани.

Молода родина жила у злагоді, допоки до них не навідався свекор. Дідусь щойно розлучився, до того ж не мав роботи, тому й залишився няньчити 2-річну онуку. Така версія була озвучена для 22-річного Деклана. А от його дружина Стефані, напевно, мала щодо гостя зовсім інші плани.

Минуло 2 місяці сумісного проживання, коли молодик раптово дізнався всю правду про відносини дружини зі своїм татком. Деклан, перебуваючи на службі, вирішив перевірити роботу монітора у власному будинку. Скористався телефоном і побачив, як благовірна заходить у спальню до його 44-річного батька.

Чоловіка зрадили найрідніші люди – дружина та батько

Чоловіка накрило хвилею люті й непорозуміння. Як дві найближчі людини могли вчинити подібне з ним?! Він же їм довіряв безроздільно! Звісно, Стефані почала виправдовуватися, що він усе неправильно зрозумів. Насправді вона зі свекром не займалася перелюбством, а начебто вони разом дивилися по телевізору “Сімпсонів”.

Деклан ледве стримався, щоб не відгамселити батька-зрадника. Отже, родина розпалася. Як Стефані не наполягала на відсутності стосунків зі свекром, але відразу ж після розлучення зійшлася з Дарреном. Вони обоє були на той момент безробітними, тож незрозуміло, як давали собі раду.

Немовля стане для Віллоу і братиком, і дядьком одночасно

Через деякий час Деклан випадково перетнувся з колишньою дружиною на вулиці, й дізнався, що Стефані очікує на поповнення. Чоловік замислився, ким же буде доводитися ця дитина йому та його доньці Віллоу?

Виходить, малюк стане Деклану братом. Водночас він буде братом і Віллоу. А ще він водночас стане для донечки чоловіка дядьком. Даррен же раніше був дідусем Віллоу, а тепер додатково став їй ще й вітчимом.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.