Тварини потерпають від нерозважливих дій людей: пляшки, шини, бідони не дають жити представникам фауни

Людям треба більше замислюватися про необхідність збереження довкілля. Кожен має почати з себе і хоча б не смітити. Як показує практика, через недбалість деяких гомо сапієнс надзвичайно потерпають тварини.

Людям треба більше замислюватися про необхідність збереження довкілля. Кожен має почати з себе і хоча б не смітити. Як показує практика, через недбалість деяких гомо сапієнс надзвичайно потерпають тварини.

Лелека з пляшкою

Якийсь недбалець викинув пляшку з-під Coca-Cola і спокійно живе далі. А металева бляшанка начепилася на дзьоб лелеці. Бідний птах тепер позбавлений можливості харчуватися і найімовірніше загине страшною голодною смертю.

Лелека з бляшанкою

Французи, які помітили подібне неподобство, відзначили, що бідолаха пробив дзьобом дно в банці й тепер може пити, але їсти й надалі не спроможний. Врятувати представника фауни практично неможливо, адже лелеки переміщаються на чималі відстані.

Ведмідь із бідоном

Цьому клишоногому з Камчатки теж не пощастило – став жертвою місткості. Пластиковий чи металевий бідон міцно засів на голові бурого ведмедя. І той не може звільнитися самотужки.

Ведмідь із бідоном

Влада лише руками розвела – ні спеціалістів, ні препаратів, щоб урухомити тварину, вони не мають. Коли ж врешті направили трьох людей на пошуки, то бідолаху не знайшли. Напевно, тварина сама позбулася бідону, певні місцеві чиновники.

Олень із шиною

В американському штаті Колорадо олень 2 роки поспіль носив на шиї “намисто” з шини, в яку набилося чимало сміття. Три спроби відловити рогатого й звільнити від 16 кг зайвої ваги виявилися марними.

Олень із шиною

Врешті на четвертий раз усе вдалося. Прорізати шину, щоб зняти, не було можливості, оскільки заважав сталевий бортик. То довелося спилювати роги тварині.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.