Збільшити ноги на 14 см? Не проблема: знадобляться гроші і готовність терпіти шалений біль

Когось не влаштовує власний носик, комусь не вподоби животик, що випинає. А от модель дозволила зламати кістки ніг, щоб подовжити нижні кінцівки. Таким чином дівчина збирається заробляти набагато більше грошей, аніж раніше.

Когось не влаштовує власний носик, комусь не вподоби животик, що випинає. А от модель дозволила зламати кістки ніг, щоб подовжити нижні кінцівки. Таким чином дівчина збирається заробляти набагато більше грошей, аніж раніше.

Терезія Фішер погодилася зробити дві операції задля ламання ніг. Кістки було зламано, на місці розломів лікарі вживили телескопічні штирі. Щодня бідоласі розсували їх на міліметр. Уявляєте, який це біль?! Зате в підсумку кінцівки моделі подовжилися на цілих 14 см.

Тепер ноги дівчини ну дуже довгі

31-річна молодичка ні про що не шкодує. Вона зголосилася взяти участь у шоу “Великий брат знаменитостей”, яке транслюють на німецькому телебаченні, задля поширення популярності. Та, напевно, не досягла бажаного результату, тому зважилася на більш кардинальні кроки.

Унаслідок подовження ніг, нижні кінцівки моделі сягнули 116 см, а зріст дівчини при цьому став 182 см. Тож тепер Терезія може претендувати на більшу оплату своєї праці. Щоправда, до рекорду їй ще, ой, як далеко: в колежанки Адріани Скленарікової при зрості в 185 см ноги сягають 125 см.

Терезії довелося вчитися ходити заново

Важко підрахувати, коли Фішер відіб’є гроші, які вклала в операцію. Вартість усіх операцій склала 124 тис. доларів, а фізіотерапевтичні процедури потягли ще на $37 тисяч.

Нині подібні операції з подовження ніг набувають шаленої популярності. Люди готові сплачувати чимало коштів, аби тільки стати вищими і виглядати привабливіше. Вартість хірургічного втручання оцінюється у відповідності до кількості сантиметрів, на які треба збільшити кінцівки. Перебування в лікарні затягується на 3 місяці, оскільки вдень металевий стрижень збільшують лише на 1 мм. Після виписки треба ще проходити тривалу реабілітацію.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".