Збільшити ноги на 14 см? Не проблема: знадобляться гроші і готовність терпіти шалений біль

Когось не влаштовує власний носик, комусь не вподоби животик, що випинає. А от модель дозволила зламати кістки ніг, щоб подовжити нижні кінцівки. Таким чином дівчина збирається заробляти набагато більше грошей, аніж раніше.

Когось не влаштовує власний носик, комусь не вподоби животик, що випинає. А от модель дозволила зламати кістки ніг, щоб подовжити нижні кінцівки. Таким чином дівчина збирається заробляти набагато більше грошей, аніж раніше.

Терезія Фішер погодилася зробити дві операції задля ламання ніг. Кістки було зламано, на місці розломів лікарі вживили телескопічні штирі. Щодня бідоласі розсували їх на міліметр. Уявляєте, який це біль?! Зате в підсумку кінцівки моделі подовжилися на цілих 14 см.

Тепер ноги дівчини ну дуже довгі

31-річна молодичка ні про що не шкодує. Вона зголосилася взяти участь у шоу “Великий брат знаменитостей”, яке транслюють на німецькому телебаченні, задля поширення популярності. Та, напевно, не досягла бажаного результату, тому зважилася на більш кардинальні кроки.

Унаслідок подовження ніг, нижні кінцівки моделі сягнули 116 см, а зріст дівчини при цьому став 182 см. Тож тепер Терезія може претендувати на більшу оплату своєї праці. Щоправда, до рекорду їй ще, ой, як далеко: в колежанки Адріани Скленарікової при зрості в 185 см ноги сягають 125 см.

Терезії довелося вчитися ходити заново

Важко підрахувати, коли Фішер відіб’є гроші, які вклала в операцію. Вартість усіх операцій склала 124 тис. доларів, а фізіотерапевтичні процедури потягли ще на $37 тисяч.

Нині подібні операції з подовження ніг набувають шаленої популярності. Люди готові сплачувати чимало коштів, аби тільки стати вищими і виглядати привабливіше. Вартість хірургічного втручання оцінюється у відповідності до кількості сантиметрів, на які треба збільшити кінцівки. Перебування в лікарні затягується на 3 місяці, оскільки вдень металевий стрижень збільшують лише на 1 мм. Після виписки треба ще проходити тривалу реабілітацію.

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.