7-річна українка, яку бельгійська влада віддала прийомним батькам, повернулася додому: детективна історія

Чимало зусиль довелося докласти батьку 7-річної українки, яку рішенням бельгійського суду було відібрано у матері й передано в тимчасову прийомну родину, щоб забрати маля. Дитина при живих мамі й татові раптово опинилася серед чужих людей.

Чимало зусиль довелося докласти батьку 7-річної українки, яку рішенням бельгійського суду було відібрано у матері й передано в тимчасову прийомну родину, щоб забрати маля. Дитина при живих мамі й татові раптово опинилася серед чужих людей.

Ще в лютому 2022 року на сімейній раді було вирішено, що мама з донькою виїде з України, а тато залишиться через неможливість перетнути кордон. Жінка опинилася в Бельгії.

Тато добився повернення 7-річної доньки

Згодом вона захворіла й не могла опікуватися маленькою донечкою. Тому місцевий суд дійшов висновку, що дівчинці буде краще в прийомній родині, куди її влаштували тимчасово.

Уявімо, як на подібну новину відреагував татусь малечі, який весь цей час перебував в Україні й не міг вплинути на ситуацію?! З ким його донька, як почувається, де живе? Усі ці питання свердлили мозок, не надаючи відповіді.

Щаслива родина нагодилася в офіс Омбудсмана, щоб подякувати за допомогу

Чоловік найняв адвоката в Бельгії та паралельно звернувся до українського офісу Омбудсмана за допомогою, де йому підказали, як слід чинити у межах правового поля. За зверненням українця відкрили провадження.

Тато 7-річної дівчинки зібрав усі необхідні документи на повернення дитини та хотів виїхати до Бельгії, але його не пропустили через державний кордон. Отримавши письмову відмову, звернувся напряму до голови Держприкордонслужби з проханням зважити на його ситуацію. І звернення було задоволено.

Наприкінці червня ювенальний суддя прийняв рішення повернути дитину рідному батьку, тож щаслива родина повернулася в Україну. Не забули подякувати й омбудсману Дмитру Лубінцю за допомогу в поверненні маленької українки на батьківщину.

Нові статті

Схожі статті

Айсберг в океані: від узбережжя Антарктиди відколовся величезний крижаний острів — що кажуть вчені?

Айсберг А23а розміром втричі більше за Нью-Йорк відокремився від Антарктиди і зараз вільно пливе Південним океаном. Чи варто капітанам кораблів бути пильними та куди помандрував крижаний острів?

Один факт про рис, який робить його корисним для нервової системи: таємничий компонент популярної крупи

Рис — один з самих цінних продуктів харчування. Ця крупа містить в собі велику кількість вітаміну В, а ще - один інгредієнт, який добре впливає на роботу нервової системи. Дізнайтесь, що це.

“Чорна п’ятниця” у Монобанку: представники фінустанови розповіли, що купували українці у день розпродажу

День великих розпродажів в магазинах України пройшов минулої п'ятниці — 24 листопада. Зараз ажіотаж трохи спав і банки підбили підсумки "Чорної П'ятниці". Свою статистику Мінфіну надав і Monobank.

Завидні модниці Катя Осадча, Лілія Ребрик, Оля Цибульська та інші задають тон: показали, які пальто в тренді

Найбільше про модні тенденції знають зірки, оскільки їм за характером роботи доводиться постійно змінювати наряди. Отже, придивімося уважно, в які пальто вони вбираються, щоб зрозуміти тенденцію.