Тварини рятують життя іншим представникам виду: спанієлю Арні подякували за 8-річний стаж донорства крові

Напевно, ви не раз чули про потребу в донорській крові. Але цього важливого компонента потребують не лише люди, але й тварини. Якщо здорові собака чи кіт здадуть свою кров, це врятує життя їхнім хвостатим родичам.

Напевно, ви не раз чули про потребу в донорській крові. Але цього важливого компонента потребують не лише люди, але й тварини. Якщо здорові собака чи кіт здадуть свою кров, це врятує життя їхнім хвостатим родичам.

Ветеран Арні

Спрингер-спанієль Арні з 2015 року здавав кров для потреб інших чотирилапих. Відтоді в донора взяли майже 12 л крові. Це зберегло життя восьми десяткам собак. Мешкає добрий песик у Шотландії.

Почесного донора Арні провели на пенсію

Його господиня Рейчел МакФарлейн розповіла, що зазвичай донорством тварини можуть займатися до 8-річного віку, а наш ветеран із Фолкерки вже відзначив 9-ий день народження. Почесного донора спровадили на пенсію за урочистих обставин. Арні отримав купу іграшок і собачих ласощів. Тепер зможе гратися й відпочивати досхочу.

Рейчел певна, що її пес-ветеран має стати прикладом для інших домашніх тварин. Власники можуть не боятися процедури здачі крові. Вона для собаки не несе жодної загрози. Навпаки Арні залюбки здавав кров, оскільки після цього його щедро частували. А його кров допомогла ветеринарам рятувати життя інших тварин.

Банк крові у Львові

Особливо потреба в донорських компонентах тварин виникає восени. То львівські ветеринари починають шукати донорів завчасно, щоб поповнити єдиний банк крові. Працівники ветеринарного центру “ЛЕВ” ладні брати кров у собак та котів віком від 2 до 8 років. При цьому вага песика має бути не менше ніж 25 кг, а котика – від 4,5 кг.

Львівські ветеринари закликають здорових собак і котів здавати кров

Перед забором крові потенційного донора обстежують на наявність хвороб. Сама процедура триває 2 години. Після цього тварина вільна й може гордитися, що врятувала комусь життя.

Нові статті

Схожі статті

Стільки користі в одній тарілці навіть уявити важко: рецепт неймовірного супу з броколі за лічені хвилини

Весняні дні стають щедрими на свіжість та зеленість, і саме час насолоджуватися корисними стравами. Один із найкращих варіантів для поживного та смачного обіду – це крем-суп з броколі.

Покохала чоловіка сестри та зраджувала власному: Ольга Сумська розповіла про свій шлях на 57-му році життя

На 23 серпня 2024 року заплановане святкування 58 дня Народження видатної української акторки Ольги Сумської. За своєю спиною ця жінка має десятки ролей, безліч нагород і щиру любов глядачів.

Дзідзьо виїхав за кордон і розповів, заради кого насправді покинув батьківщину: така любов вимагає дій

Відомий співак Дзідзьо, справжнє ім'я якого Михайло Хома, бореться на культурному фронті. Нещодавно він приїхав до США, де взяв участь у благодійних заходах, спрямованих на допомогу Україні.

Андрій Данилко та мама Сердючки Білоконь: історія кохання не з першого погляду, чутки та реальні факти

Андрій Данилко та Вєрка Сердючка – два образи, які протягом 30 років чарують публіку. За Сердючкою ховається талановитий співак Андрій Данилко, особисте життя якого завжди залишалося таємницею.