Деякі люди не задовольняються хлібом та кашею: їдять лампочки, шкіряні вироби, залізо тощо

Зазвичай меню людей складається зі звичних всім нам продуктів. Та трапляються випадки, коли люди харчуються казна-чим, але тільки не хлібом та м'ясом. Хто ці диваки?

Зазвичай меню людей складається зі звичних всім нам продуктів. Та трапляються випадки, коли люди харчуються казна-чим, але тільки не хлібом та м’ясом. Хто ці диваки?

Електричні лампочки

Найкращі ласощі для китайця

Не за призначенням використовує прилади освітлення Ван Дзюнь. Для цього чолов’яги найкращими ласощами є… лампочки. За місяць він з’їдає не менше трьох десятків електровиробів. Китаєць використовує свою дивну особливість, показуючи цей трюк у цирку. Заїдає лампочку зазвичай кашею чи хлібом.

Шкіряні вироби

Ще в 60-их роках четверо радянських солдатів на баржі винесло у відкритий океан, і бідолахи змушені були боротися за виживання довгих 49 років. За цей час хлопці зварили та з’їли свої чоботи. Допоки їх не врятували американські моряки, вони встигли також зжувати ремінці від годинників та шкіряні частинки гармоні.

Залізо та інше

Мішель Лотіто харчується будь-якими неїстівними предметами

Француз з дитинства дивував батьків нестандартними кулінарними пристрастями. Так, Мішель Лотіто з’їв цілий телевізор. Подібна пристрасть з віком не минула, а лише закріпилася. Дійшло до того, що чоловік подужав… спортивний літак. За це його ім’я внесли до Книги рекордів Гіннеса. Будь-який предмет, яким збирається поласувати – пилотяг, ліжко чи коляску – Мішель спочатку розрізає на шматочки. Потім приступає до трапези, запиваючи ласощі великою кількістю рідини.

Соляна кислота

Один йог запросто тамує спрагу соляною кислотою, і йому від цього ніколи не буває кепсько. Коли випиває концентрований напій, дивак ще й закусює склянкою, в якій перебувала рідина. Всі, хто намагався наслідувати цей поганий приклад, закінчили дуже погано.

Нові статті

Схожі статті

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.