Гриби, які здатні не лише здивувати, але й страшенно налякати: Пальці мерця, Кривавий зуб, Гриб безсмертя

Ми звикли бачити білі гриби, лисички та ще кілька поширених видів. Але якщо натрапити на подібні дива рослинного світу, можна добряче перелякатися.

Ми звикли бачити білі гриби, лисички та ще кілька поширених видів. Але якщо натрапити на подібні дива рослинного світу, можна добряче перелякатися.

Пальці мерця

Якщо побачити подібний гриб, гуляючи лісом, то можна неабияк налякатися. Адже Ксиларія поліморфа й справді дуже схожа на “Пальці мерця”, як, у принципі, її й називають. Саме така жахлива рослина зустрілася біологині Світлані Кіяк на Дніпровщині.

Пальці мерця додому приносити не можна

І хоч ці гриби вважаються неотруйними, краще їх не чіпати. Тим паче небажано приносити подібну знахідку додому. Мало того, що вони неїстівні, так ще й своїм запахом приманюють комах. У людей від подібного аромату може розболітися голова.

Кривавий зуб

Якщо побачити цей гриб у дикій природі, то так і хочеться лизнути, немов це смачний повітряний десерт. Напевно, хтось таки спробував скуштувати цю “полуницю з вершками” і назавжди попрощався з життям.

Кривавий зуб є дуже отруйним

Гриб-убивця здатен розріджувати кров, тож, можливо, колись із нього почнуть готувати дієві ліки. Особливо це актуально після пандемії ковіду, адже внаслідок захворювання пацієнти страждають на запустіння кров’яних тілець.

Гриб безсмертя

Лінчжі вважається серед китайців дуже цілющим грибом, здатним подолати чи не всі людські недуги. От тільки відшукати це диво природи доволі складно. Гриб поселяється на диких сливах, але сподобатися йому може тільки одне дерево з тисячі.

Гриб безсмертя натрапляє на очі тільки щасливчикам

Щасливчик, який натрапить на сливу, всипану Лінчжі, може вважати себе мільйонером, оскільки збиратиме щороку врожай і перепродаватиме лікарям-китайцям. Треба лише потурбуватися, щоб ніхто інший не перехопив щасливу грибницю.

Нові статті

Схожі статті

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Як в домашніх умовах зробити космічні крашанки: простий великодній лайфхак з яйцями до Великодня 2024

В 2024 році набуваϵ популярності новий тренд у створенні крашанок до Великодня. Яϵчка прикрашають неповторним космічним дизайном. Як його зробити – читайте в публікації від "Один Факт".