Мільйон алих троянд уже не актуально: нині мільйонами дарують лише жовті соняхи

Виявляється, кохання й романтика нікуди не поділися. Чоловіки здатні заради дружин на будь-які дива навіть у наш час. Наш герой, наприклад, подарував благовірній на золоте весілля цілий мільйон соняхів.

Виявляється, кохання й романтика нікуди не поділися. Чоловіки здатні заради дружин на будь-які дива навіть у наш час. Наш герой, наприклад, подарував благовірній на золоте весілля цілий мільйон соняхів.

Прожити разом 50 років і не зненавидіти одне одного ще треба примудритися. А якщо тривале співжиття надихає на романтичні вчинки, це гідне безмірної поваги. Фермер Лі Вілсон надзвичайно вдячний своїй половинці за спільні роки. Тому й подарунок на золоте весілля зробив відповідний.

Чоловік подарував дружині мільйон соняхів

Оскільки весільна дата припадає на 10 серпня, чоловік вирішив привітати кохану Рене дуже оригінально. Він ще навесні висадив ціле поле соняхів, щоб вони зацвіли й порадували жінку.

Посадка зайняла 32 гектари. За словами фермера, тут зростає 1,2 млн соняхів. Довелося докласти чимало зусиль, щоб не зіпсувати сюрприз. Дружина не повинна була знати про подарунок завчасно.

Жінка у день золотого весілля була надзвичайно розчулена подібним подарунком

Допоміг фермеру висадити соняшникове поле й доглянути його син. Коли ж Лі врешті привів Рене на місце, й жінка побачила нескінчене море золотих голівок, то зізналася, що кращого подарунка годі було й чекати.

Познайомилися вони ще коли навчалися в школі. До 16 років Рене не могла ходити на побачення, то Лі мужньо чекав повноліття коханої. Коли вперше пішли гуляти, то каталися на роликах. Тепер чоловік вирішив вразити жінку зовсім по-іншому. Раніше фермер ніколи не садив соняхів. Не планує робити цього й у наступні роки.

Це був ексклюзив на честь ювілею весілля. До речі, сфотографуватися у видатних соняхах приїжджають чимало інших закоханих пар.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: час для глобального перезавантаження

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: варто переключити свою увагу на щось інше та відпочити від рутини. Астрологічний прогноз.

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.