Джастін Трюдо після розлучення зібрався на відпочинок з дружиною: “Ми залишаємося родиною з глибокою любов’ю”

Після 18 років шлюбу прем'єр-міністр Канади вирішив трішки похолостякувати. Джастін Трюдо сповістив, що розлучається з дружиною Софі Грегуар Трюдо.

Після 18 років шлюбу прем’єр-міністр Канади вирішив трішки похолостякувати. Джастін Трюдо сповістив, що розлучається з дружиною Софі Грегуар Трюдо.

Проблеми у подружньої пари виникли вже давно. Тепер же обоє втямили, що їм краще жити окремо. Пара Трюдо довго дискутувала з цього приводу, та врешті обоє дійшли висновку – примирення неможливе.

Джастін і Софі Грегуар Трюдо розлучилися

Джастіну нині 51 рік. Дружина на 3 роки молодша. Вони познайомилися 2003 року. У 2004-му розписалися, а 2005 року зіграли весілля в Монреалі. Первістку пари Ксав’є нині 15 років. Його сестричка Елла-Грейс молодша на рік. Найменшому сину подружжя Хадрієну 9 років.

За такого розкладу Джастін і Софі не можуть припинити спілкування повністю, адже троє дітей вимагають постійної турботи й піклування обох батьків. Трюдо запевнили, що продовжуватимуть ставитися один до одного з любов’ю та повагою і попросили поважати їхню приватність.

Софі Грегуар Трюдо з дітьми

Софі Грегуар раніше працювала телеведучою. Відколи стала першою леді Канади, розв’язувала питання психічного здоров’я та гендерної рівності. З цими офіційними обов’язками жінка попрощалася й більше не виступатиме перед публікою та не братиме участі в різних суспільних проєктах.

Канадців заспокоїли. Від батьківських обов’язків прем’єр не відмовляється. Тож люди, як і раніше, часто бачитимуть його в родинному колі. Навіть у відпустку родина у серпні поїде разом. Джастін Трюдо запевнив, що Софі залишиться його кращим другом. У 2015 році Софі говорила:

“Ми обидва мрійники, і ми хочемо бути разом так довго, як тільки зможемо”.

Та, видно, цей ліміт бажань уже вичерпано.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.