Проживши 68 років, двоє чоловіків дізналися, що їх підмінили в пологовому будинку: українець виявився метисом

Чоловікам було по 68 років, коли вони несподівано дізналися, що їх поміняли ще 1955 року в пологовому будинку. Перший був переконаний, що він метис, другий певен, що українець.

Чоловікам було по 68 років, коли вони несподівано дізналися, що їх поміняли ще 1955 року в пологовому будинку. Перший був переконаний, що він метис, другий певен, що українець.

Правда спливла після аналізу ДНК, яке здали чоловіки, що народилися в один день у канадській провінції Манітоба. Несподівана новина надзвичайно спантеличила обох.

Українець Річард Бове зростав у поселенні метисів

Річарду Бове тест подарувала донька. Коли він його пройшов, то дізнався, що має українську, польську та кров євреїв-ашкеназі. Звідки це все могло взятися, адже чоловік зростав у поселенні метисів. Його виховували бабуся з дідусем. Він гадав, що є наполовину французом, наполовину індіанцем.

Едді Амброуз, що зростав на українських піснях, регулярно відвідував греко-католицьку церкву й понад усе в житті полюбляв вареники, раптово виявив, що він насправді є метисом.

Метис Едді Амброуз весь час відвідував українську церкву

Чоловіки списалися на сайті тесту. Вони довгенько листувалися електронною поштою, багато розмовляли телефоном. Врешті втямили одну річ – їх просто поміняли в пологовому будинку. Отак і вийшло, що обоє прожили не своє життя.

Вони з’явилися на світ у сільській лікарні на теренах Канади з інтервалом у кілька годин. А додому повернулися не зі своїми батьками. В підсумку Річард прожив нелегке життя, адже до корінного населення в країні тоді ставилися доволі жорстоко. Едді навпаки зростав у суцільній любові й достатку.

Тепер обом видається, що їх украли й відірвали від рідного коріння. Минуле в одну мить виявилося несправжнім, а те, що мало відбутися насправді, обом ще доведеться віднайти.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".