Екзотичні дикі тварини атакують українців: на американському пляжі та у хмельницькому селі

Акули й мавпи вряди-годи нападають на людей. Подібні оказії трапилися з українцями. Та якщо морська хижачка полювала на українку на далекому нью-йоркському пляжі, то мавпа тероризувала ціле село на Хмельниччині.

Акули й мавпи вряди-годи нападають на людей. Подібні оказії трапилися з українцями. Та якщо морська хижачка полювала на українку на далекому нью-йоркському пляжі, то мавпа тероризувала ціле село на Хмельниччині.

Акула-людожерка

65-річна Тетяна Колтунюк зазнала нападу зубастого монстра на Роквей-Біч. Одеситка, що нині мешкає в Нью-Йорку, відпочиваючи на пляжі, вирішила скупатися. На крики жінки прибігли рятувальники. Перед їхніми очима відкрилася страшна картина.

Тетяну Колтунюк покусала акула

Акула відтяла в бідолашної купальниці цілих 9 кг плоті. Укус прийшовся на ліву ногу вище коліна. Чоловіки витягли бідолаху на берег й наклали Тетяні джгут. Українку відвезли до лікарні. Її стан доволі тяжкий.

Тим часом нью-йоркські поліцейські обстежили довколишню територію на гелікоптерах та безпілотниках, але жодна морська хижачка їм на очі не трапилася.

Зелена мавпочка

Мешканці Карпівців, що на Хмельниччині, раптово побачили на вулицях села екзотичну тваринку. До рук та не давалася, гасала по дахах і парканах. А ще поводилася доволі агресивно і навіть укусила 14-річну юнку.

Карпівчанку покусала зелена мавпа

Відтоді почалося полювання на агресора. З’ясувалося, що це ссавець на прізвисько Гарик. Мавпу привезли до села внутрішні переселенці з Харкова. Тваринка утекла з клітки й нумо гасати сільськими просторами.

Кілька днів тривали перегони з екзотичною твариною за участі селян та поліцейських. Урешті дві подружки заманили Гарика в хату бананами. Мавпу посадили в клітку й відвезли до ветклініки.

Там сказали, що тварина ймовірно здорова і не страждає на сказ, адже має хороший апетит і не боїться води. Та покусану дівчину про всяк випадок прокололи для профілактики. А Гарик перебуватиме 2 тижні на карантині, після чого його відвезуть до реабілітаційного центру.

Нові статті

Схожі статті

Авто, нерухомість в центрі, телефон: Monatik, Зібров та інші розповіли, які дорогі подарунки робили коханим

Незважаючи на шалену популярність та активність в медіа-просторі, зірки не забувають про своїх других половинок та роблять їм коштовні подарунки: що дарували Нікітін, Зібров, Монатік своїм дружинам?

Її батьки виховували там 11 дітей: як виглядає хата, де проживала покійна Ніна Матвієнко в дитинстві (ФОТО)

Не дуже відомим є той факт, що Ніна Матвієнко в дитинстві проживала в будинку, в якому було 11 дітей та дім був на Житомирщині: як виглядає хата легендарної співачки, якої не стало.

Британка, яка знову стала українкою: Оля Полякова забрала доньку з престижного інтернату в Англії

Молодша донька Олі Полякової, Аліса — повернулась у рідні пенати. Довгий час дівчина навчалась в англійському інтернаті у Великій Британії. Зіркова мама розпитала її про враження і ось що почула.

Живуть разом понад 12 років, але неодружені: син Наталії Сумської розповів про тривалі стосунки з колегою

В'ячеслав Хостікоєв, відомий актор та син Наталії Сумської, вже понад 12 років перебуває у романтичних стосунках та не збирається одружуватись - хто його обраниця та чи очікувати на весілля?