Знайшлися політики, які перевищують ростом мера Києва: Віталій Кличко хоч і не перший, але в трійці лідерів

Кияни у переважній більшості обожнюють свого мера Віталія Кличка, який виділяється серед інших чиновників не лише діяльністю, але й фізичними даними. Та з'ясувалося, що колишній боксер не найвищий серед інших політичних діячів. Кому ж вдалося перегнати українського лідера?

Кияни у переважній більшості обожнюють свого мера Віталія Кличка, який виділяється серед інших чиновників не лише діяльністю, але й фізичними даними. Та з’ясувалося, що колишній боксер не найвищий серед інших політичних діячів. Кому ж вдалося перегнати українського лідера?

Роберт Корнегі

Мешканець Нью-Йорка 2019 року отримав свідоцтво Книги рекордів Гіннеса на підтвердження, що є найвищим політиком світу. На той момент чоловік був членом міської ради Нью-Йорка і навіть мав наміри очолити Бруклінський район.

Роберт Корнегі потрапив до Книги рекордів Гіннесу

Експерти зріст чоловіка виміряли тричі – один раз лежачи й двічі навстоячки. Вердикт приголомшив усіх – пан Роберт має 208 см. Не дивно, що з такими даними у студентські часи Корнегі грав за баскетбольну команду.

Та є й інший бік медалі. Через надмірний зріст Роберт не вміщається в жодне авто. Тому змушений пересуватися виключно на метро. А коли зустрічався з виборцями, завжди робив крок назад, щоб не нависати над людьми.

До нього серед політиків офіційно лідирував англієць сер Луїс Глюкштейн. Нині покійний представник британського парламенту був заввишки 201 см.

Віталій Кличко

Меру Києва не потрібні спеціалісти, щоб заміряти його зріст. Під час численних престижних боксерських змагань його параметри заміряли неодноразово. Тож ні для кого не секрет, що пан Віталій дотягує до планки у 201 см.

Віталій Кличко перебуває у трійці найвищих політиків світу

Сини політика Єгор та Максим уже переросли татуся. Тож якщо колись у житті пристануть до політичного табору, можливо, й очолять рейтинг найвищих політиків.

Білл де Блазіо

Білл де Блазіо 8 років був мером Нью-Йорка

Мер Нью-Йорка, що обіймав мерське крісло з 2014 по 2021 роки, теж був не з низеньких чоловіків. Зріст Білла складає 196 см. До цього демократи 20 років поспіль марно боролися за цю посаду. А коли виставили кандидатуру велетня, відразу ж перемогли.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.