Після дискваліфікації на ЧС Ольга Харлан отримала власну ляльку Барбі: іграшку фехтувальниця продасть на eBay

Щороку компанія Mattel випускає ляльку Барбі до Міжнародного дня жінок, присвячену відомій особистості. Цьогоріч вибір випав на фехтувальницю Ольгу Харлан, яка не поступилася принципами заради спортивної кар'єри.

Щороку компанія Mattel випускає ляльку Барбі до Міжнародного дня жінок, присвячену відомій особистості. Цьогоріч вибір випав на фехтувальницю Ольгу Харлан, яка не поступилася принципами заради спортивної кар’єри.

Мужня українка й тут проявила благородство, вирішивши розіграти іграшку на аукціоні eBay, а вторговані кошти пустити на потреби військових ЗСУ.

Ольга Харлан отримала власну копію у вигляді Барбі

Ще жодна українка не потрапляла у серію Role Models, але вчинок Ольги на Чемпіонаті світу сколихнув весь світ. Ляльку Харлан початково оцінили в $10 тисяч, та кожен охочий придбати унікальну річ може зробити власну ставку до 30 серпня.

Олімпійська чемпіонка вразила всіх, коли на Чемпіонаті світу після перемоги над Анною Смірновою відмовилася потиснути руку суперниці. Ображена росіянка, що виступала під нейтральним прапором, добилася дискваліфікації українки.

І хоча на табло вже було зафіксовано перемогу Харлан, наступний бій з Йоаною Ілієвою не відбувся. Болгарку автоматично визнали переможницею, а наша Оля залишилася за бортом престижних змагань.

На щастя, знайшлися більш адекватні люди, що частково відновили справедливість. Рішенням Всесвітньої федерації фехтування на прохання МОК дискваліфікацію спортсменки призупинили. Чиновники визнали, що ще й досі не скасовано ковід-протокол, який не дозволяє учасникам змагань ручкатися, а лише вітатися торканням шабель після поєдинку на знак поваги. А Ольга якраз простягала ненависній суперниці шпагу, та Анна проігнорувала подібне запрошення і демонстративно тягнула правицю в бік українки.

Отже, Харлан відбулася малою кров’ю. Так, фехтувальниці не вдалося поборотися за перемогу на цьогорічному ЧС. Натомість їй дозволили брати участь в Олімпіаді 2024, що має стартувати в Парижі. А ці змагання для кожного спортсмена є найважливішими у кар’єрі.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.