Липень 2023 побив усі температурні рекорди: чого очікувати від серпня й наступних місяців

Спостереження за погодними умовами протягом останніх 143 років привело працівників NASA до висновку: липень цьогоріч видався найспекотнішим. В окремі дні другого місяця літа шкала градусника била всі колишні рекордні показники.

Спостереження за погодними умовами протягом останніх 143 років привело працівників NASA до висновку: липень цьогоріч видався найспекотнішим. В окремі дні другого місяця літа шкала градусника била всі колишні рекордні показники.

Надмірну спеку в липні відчули на собі всі

У середньому липень 2023 став теплішим на 0,24 градуса за решту попередніх літніх місяців. Неймовірна спека відчувалася мільярдами людей. Жарко було навіть у тих регіонах, де зазвичай влітку люди ходять у куртках. Країна за країною оголошувала про рекордно високі градуси. До того ж води океанів розігрілися до нечуваних позначок.

Тож тенденція до глобального потепління продовжується. Звісно, подібне явище напряму пов’язане з діяльністю людини. Переважно в усьому винні викиди парникових газів. Ця проблема турбує вчені уми зо 4 останніх десятиліття. Особливо катастрофічною ситуація стала в останні 5 років.

Прогнози на наступний рік

Працівники NASA, що займаються температурними питаннями на суходолі та на морі, проаналізувавши літні показники 2023 року, пережили справжній шок. Немає жодних сумнівів, що у серпні подібна тенденція наростання градусів лише продовжуватиметься.

В усьому завинив Ель-Ніньо

Свій внесок у загальне зігрівання планети внесло Ель-Ніньо. Кліматичне явище зародилося на сході Тихого океану в травні й надміру впливає на глобальну температуру практично по всій планеті. Пік впливу очікується з лютого по квітень 2024. Тож перебуваємо лише на початку цього шляху.

Нові статті

Схожі статті

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.