Маріупольці запустили в небо найбільший прапор, а німець убрався в Батьківщину-Матір: вражаючі рекорди

День Незалежності України для мільйонів людей є найбільшим святом. От і намагаються деякі в цей день утнути щось таке, що в інші дні б і не спало на думку.

День Незалежності України для мільйонів людей є найбільшим святом. От і намагаються деякі в цей день утнути щось таке, що в інші дні б і не спало на думку.

Маріупольці запустили прапор у небо

Маріупольські вчителі вкотре довели, що Донеччина – це Україна. З нагоди Дня Незалежності гурт освітян піднявся на Говерлу з благородною місією – встановити рекорд. На вершині запустили повітряного змія з найбільшим українським прапором. Видовище вийшло просто унікальним.

Є рекорд!

Подібну ідею запропонував військовий Євген Луцак, а жовто-блакитне полотнище 25х18 метрів пошила Ольга Чичера. Заважив виріб 28 кг. На роботу жінка витратила 20 днів. Щодня працювала, не покладаючи рук, по 5 годин поспіль. Витягти на Говерлу стяг виявилося доволі складно. Та врешті всі перепони було подолано, і він замайорів у небі над горою-двотисячником.

Берлінець убрався в Україну-Матір

Як з’ясувалося, День Незалежності України відзначають не лише в нашій країні, але й далеко за її межами. І мова не йде про мільйони українських біженців, яких політика путіна змусила втікати з рідних домівок, але й про людей інших національностей.

Україна вражає всіх

Зокрема, німець Франк Вільде давненько займається підтримкою нездоланного українського народу. Стиліст щоранку робить селфі з ліфта, вбираючись у жовто-блакитне вбрання. Таким чином мешканець Берліну висловлює підтримку українцям.

24 серпня не стало виключенням. Але в День Незалежності Франк придумав дещо особливе. Він постав на світлині в костюмі Батьківщини-Матері, яка нині отримала назву України-матері. Звісно, Вільде врахував у своєму костюмі оновлення щита.

Нові статті

Схожі статті

Опанувала рецепт моркви по-корейськи: чоловік і діти наминають із задоволенням – краща ніж у магазині

Салат із моркви по-корейськи полюбляють усі. Та майже ніхто не готує цю страву вдома, віддаючи перевагу магазинному варіанту. А дарма, адже домашня закуска виходить набагато смачнішою.

Смачний десерт до Великодня 2024: сирна паска “Три шоколади” на 6 порцій — рецепт ідеальної випічки до свята

Рецепт сирної паски "Три шоколади" — найсмачніший десерт до Великодня 2024 року. Які потрібні інгредіϵнти для приготування і як створити смачну сирну пасочку — розповість "Один Факт".

Анатолій Анатоліч проїхався в метро у Лондоні за 225 грн: “Доступне місто, якщо не їсти і спати на вулиці”

Блогер Анатолій Анатоліч зачіпає чимало гострих тем на своєму Ютуб-каналі "Зе Інтерв'юер". Тепер настала черга поділитися особистими враженнями від перебування в громадському транспорті.

Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.