Американець і француз втрапили на Україну з боку ЄС: які наміри мали нелегали й чим усе закінчилося

Останнім часом ми переважно чуємо історії про незаконний перетин кордону українцями з наміром незаконно потрапити до ЄС. Та трапляються й протилежні випадки, коли на українську землю ступає французька чи навіть американська нога.

Останнім часом ми переважно чуємо історії про незаконний перетин кордону українцями з наміром незаконно потрапити до ЄС. Та трапляються й протилежні випадки, коли на українську землю втрапляють іноземці – ступає французька чи навіть американська нога.

Американець

61-річний каліфорнієць вирішив подорожувати країнами Євросоюзу на каяку. Плив у своє задоволення, а коли набридало, пришвартовувався до берега. Та так захопився, що раптово опинився за межами ЄС. Мало того, заплив у країну, де йде війна.

Американець заплив в Україну

Українські прикордонники затримали подорожника на території Одещини. Змушені були скласти адмінпротокол на порушника кордону. Тепер неуважний турист чекатиме на реадмісію до румунської сторони.

Француз

У червні відзначився на українському кордоні 43-річний громадянин Франції. Він перетнув межі нашої країни в акваторії порту Рені. Турист перебував на двомісному каяку. За планом мав потрапити з Ляйпхайму, що в Німеччині, до Чорного моря.

Француз заплив в Україну

Тримався Тульчинського гирла. Перебуваючи в дорозі 51 день, чолов’яга вирішив висадитися на берег задля поповнення провізії. Та виявилося, що вийшов за межі ЄС.

Українці

Та не лише іноземці порушують український кордон. Іноді трапляється, що мимоволі й самі мешканці нашої країни втрапляють трішки не туди. Так сталося із прикордонниками, які, переслідуючи нелегалів, збилися зі шляху й опинилися в… Румунії.

Українські прикордонники заблукали

НП сталася неподалік річки Васер біля Рахова на Закарпатті. Погода була кепська, й люди з автоматами раптово потрапили на очі прикордонній поліції області Марамуреш. Румуни повернули порушників назад до України.

Нові статті

Схожі статті

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.