Дівчина спромоглася відростити вії до 20 см: побила свій власний рекорд 7-річної давнини

Дівчина спромоглася досягнути незвичайного рекорду – стала володаркою найдовших вій у світі. Вони сягнули цілих 20 сантиметрів. Як їй це вдалося?

Китаянка певна, що подібну особливість їй подарував сам Будда. Завдяки довжині своїх вій Ю Цзян двічі втрапила до Книги рекордів Гіннеса. На лівому оці в неї є вія, довжина якої складає 20 см. Решта трішки коротші.

Китаянка Ю Цзян відростила найдовші у світі вії

Вії у дівчини продовжують рости, тому не виключено, що з часом її ім’я закарбують у книзі як рекордсменку втретє. Подібний феномен не може пояснити жоден медик чи біолог. Вії у Ю ростуть немов волосся. На диво, молодичку все влаштовує. Вона не хоче позбавлятися цієї особливості організму.

Китаянка Ю Цзян відростила найдовші у світі вії

Звідки така особливість, Цзян не знає. Ні в кого з родичів немає подібної аномалії. Виходить, це не спадковість, а якесь інше відхилення від норми. Те, що вії занадто довгі, китаянка вперше відзначила у 2015 році. Саме тоді вони почали весь час додавати в зрості. За рік було зафіксовано рекорд у 12,4 см.

Китаянка Ю Цзян відростила найдовші у світі вії

Дівчина вдоволена, адже очі з такими віями дуже виразні навіть без застосування декоративної косметики. Проблем із миттям обличчя теж не виникає. Щоправда, іноді якась із вій ламається через необережність господині. Та рекордсменка з цього приводу не переймається, адже вони потім знову відростуть.

Китаянка Ю Цзян відростила найдовші у світі вії

Якщо якась із них випадає, на її місці невдовзі виростає інша, така ж довга. Вії вже зараз на кілька сантиметрів довші, аніж це було 5 років тому. Надалі вони, напевно, досягнуть нової критичної позначки.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.