Чоловік категорично відмовився від коров’ячого молока й харчується грудним: дружина не проти погодувати

Після пологів у породіллі було настільки багато молока, що чоловіку довелося його відсмоктувати. Ця нестандартна практика триває в родині вже 6 років поспіль.

2017 року Рейчел Бейлі з Флориди народила донечку. З’ясувалося, що в грудях жінки виробляється набагато більше молока, аніж потрібно дитині. То Александер змушений був ласувати грудним молочком разом із дітьми.

Це не лише полегшувало фізичний стан жінки, але й налагоджувало невидимий емоційний зв’язок між ними. Доньці Арії вже минуло 6 років, але процедури відсмоктування молока чоловіком у родині тривають.

Чоловік 6 років поспіль смокче грудне молоко

Все почалося з того, що Бейлі вирішили відпочити й відбули в круїз. Жінка забула покласти до валізи молоковідсмоктувач. За два дні стан Рейчел значно погіршився. Вона вся неначе налилася.

Жінка злякалася, що захворіє, тому було вирішено, що Александер вип’є молоко з її грудей. Обом було трішки ніяково. Та щойно почали, втямили, що це гарна ідея. Рейчел відразу відчула значне полегшення, а чоловік теж отримав певну насолоду.

Молока в жінки вистачає на дітей і чоловіка

Александер був здивований присмаком грудного молока. Цей продукт дуже різко відрізняється від магазинного товару. Він навіть не очікував на таку різку відмінність. Та згодом призвичаївся і почав робити це регулярно.

Рейчел після подібної процедури почувається радісною і легкою на підйом, а благовірний теж відзначив користь від вживання грудного молока. За 2 роки регулярного смоктання грудей дружини в Александера стала гладенька шкіра. Вона просто сяє здоров’ям.

Чоловік настільки звик до грудного молока, що тепер категорично відмовляється пити коров’яче. Подружжя не вважає подібну поведінку збоченням. Вони почали це робити через необхідність, щоб послабити біль в жіночому організмі. А тепер це перетворилося на сімейний ритуал, від якого обоє не готові відмовлятися.

Нові статті

Схожі статті

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.