Котики можуть неабияк здивувати перехожих: забираються в банкомати чи в автомати з іграшками

Коти частенько втрапляють у кумедні ситуації. Іноді справа заходить настільки далеко, що без допомоги рятувальників обійтися ніяк не виходить.

Пухнастики можуть здивувати неабияк. Наприклад, як вдається котику просунутися в отвір для видачі грошей у банкоматі або ж пробратися в середину автомата з іграшками?

Кошеня у банкоматі

Банкомат у штаті Арканзас несподівано почав нявкати. Мешканці міста Форт-Сміт, що мали намір зняти готівку, були надзвичайно здивовані таким поворотом справи. Хтось додумався сповістити про НП пожежним.

Рятувальники витягли кошеня з банкомата

Рятувальники відкрили броньовану коробку і побачили невеличке сіре кошеня. Малюк був дуже наляканим і голодним, але не пораненим. Те, що бранець банкомата не постраждав, підтвердили й ветеринари у притулку для тварин.

Малятко назвали Кешем (з англ. готівка). Його вирішили відгодувати й віддати в якусь хорошу родину. Всі дивуються, як котик спромігся пролізти в такий вузький отвір. Напевно, мав намір сховатися від спеки, та назад вибратися вже було несила.

Кіт в автоматі з іграшками

А в Сінгапурі пухнастик якимсь незрозумілим чином втрапив в автомат для іграшок в одному з торгових центрів. Присутні, що стали свідками пригоди, подумали, що кіт потребує допомоги, тому мали намір вирятувати бранця.

Кіт заліз в автомат з іграшками

Тваринку хотіли виманити їжею, але мурчик не звертав уваги на ласощі. Він поводився так, ніби перебуває у себе вдома. Звідусіль посипалися жарти. Хтось почав пропонувати коту монетку, щоб допоміг дістати іграшку. Інші висловили припущення, що тваринка таким чином вирішила сховатися від широкого загалу, адже за склом до неї ніхто не зможе дотягнутися.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.