Від воєнних дій в Ізраїлі потерпають не лише місцеві мешканці: страждає чимало людей інших національностей

Складається враження, що світ втратив здоровий глузд. До жахіть війни в України додався новий осередок полум'я – в Ізраїлі. У цій країні нині перебуває чимало добре знайомих нам людей.

Співачка KOLA

Анастасія Прудіус саме відпочивала в Ізраїлі, коли почалося вторгнення ХАМАС. Дівчина зізналася в Сторіз, що чути вибухи – це справжній треш. Хотіла перепочити від українських звуків війни, а потрапила в іще одне пекло. Рейс, на який Кола придбала квиток, скасували. Добре, хоч вдалося втиснутися в літак на Прагу. Звідти артистка планує дістатися Варшави.

Максим Галкін

Гуморист не зразу, але вийшов на зв’язок, сповістивши, що вони з дружиною Аллою Пугачовою та дітьми не полишили кордонів Ізраїлю. Галкін навіть показав світлину з бомбосховища, в якому ховаються діти під час обстрілів.

Андрій Макаревич

Андрій Макаревич

Напад ХАМАСу на Ізраїль застав Андрія Макаревича за кордоном. Музикант якраз завершив німецький тур і тепер має відбути в Лондон, де на нього чекає купа шанувальників. У Фейсбуці Макаревич написав, що рахує години до перемоги й попросив бійців залишатися живими.

Донька Зоряна Шкіряка

Зорян Шкіряк із донькою

Донька ексміністра МНС Зоряна Шкіряка є солдаткою Армії оборони Ізраїлю. Татусь дуже гордий, що Христина причетна до ЦАХАЛу. Звісно, чоловік переживає за кровиночку, але водночас сподівається, що “зло буде покараним і знищеним”.

Сестра Катерини Репяхової

В Ізраїлі мешкає родина сестри дружини Віктора Павліка. Попервах у їхньому місті Тель-Авіві було тихо, але згодом почалися масовані бомбардування. Двигтить усе – будинок, вікна, земля. Доводиться весь час перебувати в укритті, але все одно дуже страшно. Радує лише одне – невдовзі розправляться з терористами, й усе має налагодитися.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.