Дивовижа на авіашоу в Сан-Франциско: літаки радянські, а символіка українська. Як таке сталося?

У Сан-Франциско щороку проводиться авіашоу. Та цьогоріч завдяки українцям літаки, що зазвичай приймають участь у небесному дійстві, терміново перефарбували.

Авіашоу завершилося вдало

Наші земляки побачили, що американські льотчики в межах Тижня флоту влаштовують авіашоу на літаках Су-26. Гостей Сан-Франциско знітило, що радянські засоби для літання пофарбовані, як годиться, в кольори червоного прапора і мають відповідну символіку на крилах та фюзеляжі.

Сушка здобула жовто-блакитні кольориТож представникам аеробатики довелося пояснювати, що ця символіка нині ототожнюється з нацистською. Пілоти Ренді Ховелл та Корі Ловелл знайшли в цих словах рацію. Тож вирішили перефарбувати “сушки”. Вийшло доволі привабливо.

Так літальні машини здобули жовто-блакитні кольори, що повністю задовольнило відвідувачів авіаційного шоу. Можна вважати це невеличкою українською перемогою.

Авіашоу завершилося невдало

Не завжди авіашоу в Америці мають подібний позитивний результат. Так, недільного дня в серпні в рамках Yankee Air Museum Thunder Over Michigan Air Show відбувався політ на радянському винищувачі МіГ-23.

Міг упав на житловий комплекс

На жаль, щось пішло не так. Літак упав просто на житловий комплекс у місті Бельвілл та пошкодив кілька автівок. Пілот та його помічник катапультувалися, але залишилися живими. Щоправда, втрапили до шпиталю з незначними ушкодженнями, сповістила пресслужба аеропорту Детройта. Розпочато розслідування, покликане виявити причини, які призвели до катастрофи в небі.

Перший випробувальний політ МіГ-23 відбувся в 1967 році. За 2 роки літак зі змінною конфігурацією крила був узятий на озброєння.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.