Один факт про чоловіків, який відкриє очі на вашого обранця: свекруха спеціально мовчала про це до весілля

Чоловіки про це мовчать — але очі все бачуть! Таємничий факт з життя представників сильної статі, який вони приховують: "Роблять так 43 хвилини на день та 11 днів на рік!.."

Чоловіки тільки на перший погляд вдаються сильними, мужніми та вольовими. Але ж якщо трохи постежити за ними — виявляється, що навіть у самого мужнього чоловіка є свої слабкості. Звичайно, він не демонструє їх на публіку, але коли ніхто не бачить — без вагань їх використовує.

В нашій скарбничці мудрих спостережень за чоловіками є один факт, який вони добре приховують від інших. Але якщо пильно придивитися та трохи поспостерігати — то можна побачити, що кожен представник сильної статі… Дуже полюбляє розглядати жінок.

Чоловічі таємниці: вони це роблять кожен день!
Чоловічі таємниці: вони це роблять кожен день!

Експерти компанії Kodak Lens Vision Centers навіть ініціювали з цього приводу дослідження у вигляді опитування, яке було проведено серед 3 тисяч чоловіків. І ось що з’ясували.

Уявіть собі — чоловіки кожен день витрачають близько 43 хвилин свого часу, щоб просто помилуватися жіночками. Цього часу їм вистачає на те, щоб подивитися на 10 різних дівчат.
Рахуємо далі? Це ж на день 43 хвилинки, а ось за рік вже набігає чимало: 259 годин або ж цілих 11 днів! Тобто протягом життя представники сильної статі у віці з 18 до 50 років витрачають 11 місяців та 11 днів на те, щоб поглянути на красунь.

Тобто майже рік за все життя вони просто дивляться на нас! Недарма кажуть — чоловіки люблять очами.

А як у нас?

Жінки дивляться на чоловіків 20 хвилин протягом дня
Жінки дивляться на чоловіків 20 хвилин протягом дня

Аналогічне опитування провели і серед жінок. За його результатами виявилося, що дівчата сильніші духом за хлопців. Адже протягом дня вони дивляться на протилежну стать лише 20 хвилин. Цей показник вдвічі менший, ніж у чоловіків. За рік дівчата у віці від 18 до 50 років милуються чоловіками лишень 6 місяців.

Дослідники також з ‘ясували найбільш імовірні місця для споглядання за незнайомцями. До них належать нічні клуби, кафе, супермаркети та бари.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.