Один факт про чоловіків, який відкриє очі на вашого обранця: свекруха спеціально мовчала про це до весілля

Чоловіки про це мовчать — але очі все бачуть! Таємничий факт з життя представників сильної статі, який вони приховують: "Роблять так 43 хвилини на день та 11 днів на рік!.."

Чоловіки тільки на перший погляд вдаються сильними, мужніми та вольовими. Але ж якщо трохи постежити за ними — виявляється, що навіть у самого мужнього чоловіка є свої слабкості. Звичайно, він не демонструє їх на публіку, але коли ніхто не бачить — без вагань їх використовує.

В нашій скарбничці мудрих спостережень за чоловіками є один факт, який вони добре приховують від інших. Але якщо пильно придивитися та трохи поспостерігати — то можна побачити, що кожен представник сильної статі… Дуже полюбляє розглядати жінок.

Чоловічі таємниці: вони це роблять кожен день!
Чоловічі таємниці: вони це роблять кожен день!

Експерти компанії Kodak Lens Vision Centers навіть ініціювали з цього приводу дослідження у вигляді опитування, яке було проведено серед 3 тисяч чоловіків. І ось що з’ясували.

Уявіть собі — чоловіки кожен день витрачають близько 43 хвилин свого часу, щоб просто помилуватися жіночками. Цього часу їм вистачає на те, щоб подивитися на 10 різних дівчат.
Рахуємо далі? Це ж на день 43 хвилинки, а ось за рік вже набігає чимало: 259 годин або ж цілих 11 днів! Тобто протягом життя представники сильної статі у віці з 18 до 50 років витрачають 11 місяців та 11 днів на те, щоб поглянути на красунь.

Тобто майже рік за все життя вони просто дивляться на нас! Недарма кажуть — чоловіки люблять очами.

А як у нас?

Жінки дивляться на чоловіків 20 хвилин протягом дня
Жінки дивляться на чоловіків 20 хвилин протягом дня

Аналогічне опитування провели і серед жінок. За його результатами виявилося, що дівчата сильніші духом за хлопців. Адже протягом дня вони дивляться на протилежну стать лише 20 хвилин. Цей показник вдвічі менший, ніж у чоловіків. За рік дівчата у віці від 18 до 50 років милуються чоловіками лишень 6 місяців.

Дослідники також з ‘ясували найбільш імовірні місця для споглядання за незнайомцями. До них належать нічні клуби, кафе, супермаркети та бари.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.