Японці не припиняють експериментувати й дивувати публіку: приладнали мотоциклу замість коліс чотири ноги

Завжди знаходяться диваки, ладні перевернути усталені уявлення з ніг на голову. А якщо вони ще й винахідники, то тут уже доходить до несподіваних відкриттів.

Мотоцикл на “ногах”

Suzuki Motor навіщось розробила модель мотоцикла, що здатен пересуватися сходами. Такого ефекту вдалося добитися, приладнавши до транспортного засобу замість коліс своєрідні ніжки.

Мотоцикл на “ногах”

Скутер отримав назву MOQBA. Концепт можна використовувати як робота-кур’єра, замість інвалідного крісла чи бака для сміття, що здатен самостійно пересуватися.

Велосипед з трикутними колесами

Українці теж не пасуть задніх у плані сучасних винаходів. Так, блогер The Q вирішив покататися на велику з трикутними колесами. А оскільки такого ніде не знайшов, довелося зробити все самотужки.

Велосипед з трикутними колесами

Узяв дерево та шини й змайстрував колеса незвичайної форми. Звісно, довелося трішки попітніти, урахувавши особливості форми. Винахідник пофарбував стару раму й самі колеса та приступив до експерименту. Неочікувано вийшло доволі пристойно.

Велосипед з квадратними колесами

Ви не повірите, але у природі існують і квадратні колеса. Уже відомий нам ютубер The Q десь піддивився подібну ідею й вирішив і собі спробувати. Звісно, такі колеса не здатні крутитися як звичайні круглі. Натомість працюють на кшталт гусениць.

Велосипед з квадратними колесами

На квадрати ентузіаст начепив шини, які приводяться в рух за допомогою велосипедних ланцюгів. Сам квадрат залишається нерухомим, а протектор пересувається. От тільки одна біда – рухатися такий велосипед здатен по ідеально рівній поверхні. Щойно на його шляху трапиться хоча б малюсінький камінець, рух відразу ж застопориться.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.