Світлини на тлі жовтого листя – недобра прикмета. Чому їх краще не робити та що чекає неслухняних?

Народні прикмети не втрачають популярності навіть у сучасному світі. Одна з них — про жовте листя. Виявляється, що яскравий пейзаж осені несе в собі небезпеку. Розповідаємо, чому

Листопад — яскраве природне явище, яке відбувається пізньою осінню. Листя на деревах спочатку змінює свій традиційний зелений колір на рожевий, жовтий, помаранчевий, пурпурний, а потім — починає тихесенько кружляти у повітрі, облітаючи на землю. Різнокольорова ковдра з опалого листячка — чи не ідеальний фон для красивих світлин? Саме через свої яскраві та різноманітні кольори осінь зі своїм листопадом так популярна серед професійних фотографів та звичайних людей, які бажають зробити яскраві світлини для домашнього альбому.

Але тут треба бути обережним. Серед багаточисленних народних прикмет є й така, що не радить фотографуватися на тлі осінніх пейзажів та листопаду. Наші предки вірили в те, що листопад несе в собі негативну енергетику, яка може погано вплинути на життя людини, зображеної на світлині.

Яскравий листопад може принести нещастя
Яскравий листопад може принести нещастя

Справа в тому, що листопад — це біологічний процес, що втілює в собі в’янення природи. Дерева поступово засинають перед зимівлею, життєві процеси в них вповільнюються та зупиняються. Крім того, у землі зменшується кількість вологи та поживних речовин. Щоб вберегти сили для холодної пори року — рослини скидають з себе листя. Завдяки процесу листопаду листя на деревах оновлюються, але…

Явище листопаду саме по собі символізує відмирання старого, а це вже несе в собі негативні енергії. Через світлину вони можуть увійти і в життя людини, яка сфотографувалася на тлі жовтого листячка на землі. Саме тому народна прикмета не радить проводити портретну фотозйомку поряд з намальованими осінню пейзажами.

Осінь - пора листопаду та яскравих фотозйомок
Осінь – пора листопаду та яскравих фотозйомок

Втім, такі народні забобони можуть бути лише предметом уяви наших пращурів, що асоціювали листопад з відмиранням живого. Можливо, ця прикмета і не працює — якщо в неї не вірити.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".