Світлини на тлі жовтого листя – недобра прикмета. Чому їх краще не робити та що чекає неслухняних?

Народні прикмети не втрачають популярності навіть у сучасному світі. Одна з них — про жовте листя. Виявляється, що яскравий пейзаж осені несе в собі небезпеку. Розповідаємо, чому

Листопад — яскраве природне явище, яке відбувається пізньою осінню. Листя на деревах спочатку змінює свій традиційний зелений колір на рожевий, жовтий, помаранчевий, пурпурний, а потім — починає тихесенько кружляти у повітрі, облітаючи на землю. Різнокольорова ковдра з опалого листячка — чи не ідеальний фон для красивих світлин? Саме через свої яскраві та різноманітні кольори осінь зі своїм листопадом так популярна серед професійних фотографів та звичайних людей, які бажають зробити яскраві світлини для домашнього альбому.

Але тут треба бути обережним. Серед багаточисленних народних прикмет є й така, що не радить фотографуватися на тлі осінніх пейзажів та листопаду. Наші предки вірили в те, що листопад несе в собі негативну енергетику, яка може погано вплинути на життя людини, зображеної на світлині.

Яскравий листопад може принести нещастя
Яскравий листопад може принести нещастя

Справа в тому, що листопад — це біологічний процес, що втілює в собі в’янення природи. Дерева поступово засинають перед зимівлею, життєві процеси в них вповільнюються та зупиняються. Крім того, у землі зменшується кількість вологи та поживних речовин. Щоб вберегти сили для холодної пори року — рослини скидають з себе листя. Завдяки процесу листопаду листя на деревах оновлюються, але…

Явище листопаду саме по собі символізує відмирання старого, а це вже несе в собі негативні енергії. Через світлину вони можуть увійти і в життя людини, яка сфотографувалася на тлі жовтого листячка на землі. Саме тому народна прикмета не радить проводити портретну фотозйомку поряд з намальованими осінню пейзажами.

Осінь - пора листопаду та яскравих фотозйомок
Осінь – пора листопаду та яскравих фотозйомок

Втім, такі народні забобони можуть бути лише предметом уяви наших пращурів, що асоціювали листопад з відмиранням живого. Можливо, ця прикмета і не працює — якщо в неї не вірити.

Нові статті

Схожі статті

Айсберг в океані: від узбережжя Антарктиди відколовся величезний крижаний острів — що кажуть вчені?

Айсберг А23а розміром втричі більше за Нью-Йорк відокремився від Антарктиди і зараз вільно пливе Південним океаном. Чи варто капітанам кораблів бути пильними та куди помандрував крижаний острів?

Один факт про рис, який робить його корисним для нервової системи: таємничий компонент популярної крупи

Рис — один з самих цінних продуктів харчування. Ця крупа містить в собі велику кількість вітаміну В, а ще - один інгредієнт, який добре впливає на роботу нервової системи. Дізнайтесь, що це.

“Чорна п’ятниця” у Монобанку: представники фінустанови розповіли, що купували українці у день розпродажу

День великих розпродажів в магазинах України пройшов минулої п'ятниці — 24 листопада. Зараз ажіотаж трохи спав і банки підбили підсумки "Чорної П'ятниці". Свою статистику Мінфіну надав і Monobank.

Завидні модниці Катя Осадча, Лілія Ребрик, Оля Цибульська та інші задають тон: показали, які пальто в тренді

Найбільше про модні тенденції знають зірки, оскільки їм за характером роботи доводиться постійно змінювати наряди. Отже, придивімося уважно, в які пальто вони вбираються, щоб зрозуміти тенденцію.