Заспівала “Квітка-душа”: Тоня Матвієнко вийшла на сцену вперше після похорону мами та виконала її пісню

Тоня Матвієнко заспівала пісню "Квітка-душа" із мюзиклу "Сорочинський ярмарок" в одному з ресторанів Києва. Це був перший публічний виступ співачки після прощання з мамою

Тоня Матвієнко вийшла на сцену в одному з ресторанів Києва та зворушила присутніх піснею “Квітка-душа”, яку виконувала її мама, Ніна Митрофанівна. Публічний виступ української співачки був першим з того часу, як її мама пішла у засвіти. Нагадаємо, що легенди української пісні не стало 8 жовтня.

Тоня Матвієнко вперше після прощання з мамою вийшла на сцену та заспівала пісню "Квітка-Душа"
Тоня Матвієнко вперше після прощання з мамою вийшла на сцену та заспівала пісню “Квітка-Душа”

Кадри з виступу у ресторані Тоня опубліковала у своєму сторіс в Instagram. Виконавиця заспівала популярну пісню “Квітка-душа”, що є достатньо молодою та була записана Ніною Матвієнко у 2004 році — спеціально для мюзиклу “Сорочинський Ярмарок”.

В Stories Тоня Матвієнко поділилася відео однієї з глядачок, що була присутня в ресторані. Жінка супроводила публікацію власними емоційними враженнями від співу української виконавиці:

— Сильна жінка. Дякуємо. Співчуваємо вашій втраті.

Також фанатка Тоні зазначила, що вся зала слухала “Квітка-душа” у її виконанні з тремтінням серця, а сама вона вражена голосом співачки та неймовірною силою духу.

Виступ за участю Тоні Матвієнко відбувся 27 жовтня. Офіційна інформація від самої співачки щодо відновлення концертної діяльності поки що не надходила. Але раніше виконавиця розповідала, що навіть після смерті мами планує продовжувати її справу та робити українську пісню популярною в світі та самій Україні.

Незважаючи на те, що після прощання з мамою Тоня майже місяць не з’являлася у публічному просторі — вона все ж презентувала нову пісню “Сік Землі” у своєму виконанні. Відбулося це 10 жовтня, через 2 дні після смерті Ніни Митрофанівни. Композиція була опублікована в Інстаграм виконавиці. Донька співачки зізналася, що цей музичний твір вона хотіла подарувати мамі на день народження, але не судилося.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.