Нововведення від Нафтогазу для споживачів північного регіону: показання лічильників треба вносити по-іншому

"Нафтогаз" взяв під своє крило 18-те українське підприємство. Тепер абонентам АТ "Чернігівгаз" треба вносити показники по-іншому. Сайт для передачі даних лічильника та телефони для консультацій - є

“Нафтогаз України” попередив українців з північних регіонів країни про зміни у внесенні показань лічильника. Тепер їх треба передавати по-новому.

Нещодавно під управління НАК “Нафтогаз” перейшло 18-те за рахунком регіональне підприємство. Мова йде про АТ “Чернігівгаз”, яке раніше належало до групи обласних газопостачальних компаній олігарха Дмитра Фірташа. Після переходу підприємства під управління держави особисті рахунки абонентів , а також тарифи на послуги змінюватись не будуть.

“Чернігівгаз” — велике підприємство, що обслуговує близько 360 тисяч домогосподарств. Також до його обов’язків належить регулювання розподілу блакитного палива в релігійні та бюджетні компанії, на промислові об’єкти, а ще – до 12-ти теплопостачальних організацій регіону.

Представники НАК “Нафтогаз” звертають увагу на те, що особисті рахунки абонентів поки що залишаються незмінними. На такому ж рівні збережено і тарифи. Однак клієнти “Чернігівгаз” повинні знати про те, що показники лічильника тепер слід вносити на сайті my.gas.ua.

Також “Нафтогаз” нагадує споживачам, що приєдналися до нього, про роботу call-центру. Нові абоненти можуть отримати відповіді на свої питання за наступними номерами контактних телефонів:

  • +38098-300-2-888;
  • +38066-300-2-888.

Консультації безкоштовні.

До речі, «Чернігівгаз” — не єдине обласне підприємство, що приєдналося до “Нафтогазу”. Раніше це встигли зробити і інші обласні газорозподільні компанії (Київська, Сумська, Львівська, Дніпропетровська, Житомирська, Вінницька та низка інших).

“Нафтогаз” — державна українська компанія, що займається видобутком, транспортуванням і переробкою нафтопродуктів та блакитного палива. Зараз вона обслуговує близько 8.8 мільйонів приватних домогосподарств по всій Україні. Один кубометр газу від цього постачальника для побутових споживачів становить 7.96 гривень.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.