На городі писанки, а в парку – діаманти: дивовижні й унікальні речі валяються в людей просто під ногами

Тим, хто уважно дивиться під ноги, доля дарує дуже неординарні подаруночки. От і з нашими героями сталося щось неймовірне – українець знайшов старовинну писанку, а американка – діамант.

Артефакт на городі

Волиняни з міста Володимир вирішив скопати тещі город. На очі чоловіку потрапила глиняна писанка. Чоловік зацікавився знахідкою. З’ясувалося, що цій унікальній речі набагато більше ніж тисяча років.

Чоловік знайшов на городі тисячолітню писанку

Старожитність вкрита шаром поливи – це спеціальна суміш, якою обмащують гончарні вироби. Щасливчик передав цінну писанку до краєзнавчого музею. Спочатку над нею попрацюють реставратори, а потім уже зможуть помилуватися й відвідувачі.

На диво, і сама писанка, й орнамент на ній збереглися просто чудово як на такий тривалий час зберігання. Виходить, писанкарством наші предки займалися ще в дохристиянський період, коли на українських землях панувало язичництво.

Діамант під ногами

7-річній американці неабияк поталанило. День народження Аспен Браун вирішили відзначити з татом та бабусею іменинниці в заповіднику “Кратер оф Даймондс”. Ця місцина славиться діамантами, які відвідувачам-щасливчикам дозволяють забирати з собою.

Дівчинка в парку знайшла діамант у 2,95 карата

Але іменинниці поталанило відшукати величезний камінчик, що заважив аж 2,95 карата. Дівчинка сіла перепочити на великий камінь і помітила, як щось блиснуло. Підняла горошину й показала тату.

На виході з парку охоронці підтвердили справжність коштовного каменя. Він золотисто-коричневий і не має жодної зламаної грані. Є тільки невеличка щілина. Зазвичай відвідувачі натрапляють на менші камінчики в 0,05-0,2 карата. Цьогоріч найбільшим став алмаз у 3,29 карата. А всього знайдених діамантів із парку винесли понад пів тисячі.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.