Анатолій Кашпіровський давно не практикує в Україні: чому екстрасенс-цілитель не з’являється на люди

У 90-их роках ім'я Анатолія Кашпіровського не сходило з вуст населення. Коли екстрасенс давав свої телесеанси, життя в країні завмирало. Де нині перебуває цілитель?

На сеанси, що проводив Анатолій Кашпіровський, збиралися цілі зали людей. А коли йому виділили час в ефірі, то чоловік продемонстрував надприродні здібності на багатомільйонну телеаудиторію.

Люди надзвичайно довіряли словам цієї людини й ловили кожне його слово. Усі беззастережно вірили у можливість зцілення на відстані, а купа щасливчиків ділилися своїми власними історіями одужання завдяки надзвичайним здібностям Анатолія Михайловича.

Де нині перебуває цілитель-екстрасенс Анатолій Кашпіровський

Згодом Кашпіровський кудись зник, а на його місце прийшов Алан Чумак та інші екстрасенси. Далеко не всім учасникам телетрансляцій було відомо, що цілителя звинуватили тоді в шарлатанстві.

Кашпіровський народився на Хмельниччині ще у 1939 році. Нині цілителю минуло 84 роки, але він мешкає за межами рідної країни. Пан Анатолій давно поселився в росії. Там же веде прийом пацієнтів.

Де нині перебуває цілитель-екстрасенс Анатолій Кашпіровський

Свого часу чоловік здобув психотерапевтичну освіту й влаштувався на роботу за фахом. Почав практикувати гіпнотичні сеанси, які згодом транслював на телебаченні. Тоді ще радянські громадяни влаштували справжній ажіотаж довкола особи цілителя.

Люди й справді неначе перебували під гіпнозом, намагаючись за будь-яку ціну добитися прийому в екстрасенса. Коли ж вибухнув скандал із шахрайством, Кашпіровський кудись безслідно зник.

Українцям чоловік нагадав про себе під час пандемії корони. Чоловік з’явився у Києві, заінтригувавши публіку заявою, що буцімто знає, як вилікувати ковід. Його оздоровчий сеанс на Ютубі переглянули більш як пів мільйона користувачів. Важко підрахувати, скільки грошей заробив цілитель на сеансах онлайн.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?