Прощання з Сергієм Сивохо у Жовтневому Палаці Києва: хто проводжає шоумена в останню путь?

Сьогодні, 3 листопада, в МЦКМ "Жовтневий Палац" відбувається прощання з тренером "Ліги Сміху" Сергієм Сивохо. Хто прийшов підтримати рідних та вдову на прощання? Про це – в нашому матеріалі

Прощання з шоуменом Сергієм Сивохо відбулося сьогодні, 3 листопада — в Жовтневому Палаці міста Києва. Церемонію було розпочато об 11.00 ранку. До місця траурної панахиди прийшли друзі, колеги по творчому цеху та просто шанувальники Сергія Анатолійовича. Серед присутніх були помічені українські зірки Володимир Дантес, Руслан Ханумак, Сергій Шефір та актор Станіслав Боклан.

Актор Станіслав Боклан на прощанні з Сергієм Сивохо у Жовтневому Палаці Києва. Фото: Обозреватель
Актор Станіслав Боклан на прощанні з Сергієм Сивохо у Жовтневому Палаці Києва. Фото: Обозреватель

Під час прощання у великому залі, що був прикрашений білими квітами — звучала жива музика. На встановленому в центрі великому екрані транслювалися прижиттєві кадри Сергія Анатолійовича з близькими, друзями та рідними. Підлога “Жовтневого Палацу” була прикрашена червоною доріжкою, а по периметру залу встановлені траурні вінки.

В Києві сьогодні прощаються з Сергієм Сивохо. Фото: Обозреватель
В Києві сьогодні прощаються з Сергієм Сивохо. Фото: Обозреватель

Під час прощання слово взяла дружина Сергія Сивохо — Тетяна. Стримуючи сльози, вона розповіла про велику силу духу свого чоловіка та його нескінченну любов до України:

– Он очень любил свою страну… Помогал военным врачам, беженцам – даже будучи хронически больным человеком — повідомила Тетяна.

Сергія Сивохо проводжають в останню путь рідні, друзі, колеги. Фото: Обозреватель
Сергія Сивохо проводжають в останню путь рідні, друзі, колеги. Фото: Обозреватель

За словами невтішної вдови, Сивохо дуже любив Україну, безмежно любив і свій рідний Донбас та вірив — він обов’язково повернеться в Україну.

Дружина Сергія Сивохо Тетяна взяла останнє слово. Фото: Обозреватель
Дружина Сергія Сивохо Тетяна взяла останнє слово. Фото: Обозреватель

Підтримати рідних та вдову Сивохо також прийшли учасники 95-го Кварталу Євген Кошовий і Юрій Корявченков.

Попрощатися з Сергієм Сивохо в Жовтневий Палац прийшли кварталівці: Юрій "Юзік" Корявченков та Євген "Жека" Кошовий. Фото: Обозреватель
Попрощатися з Сергієм Сивохо в Жовтневий Палац прийшли кварталівці: Юрій Юзік Корявченков та Євген Жека Кошовий. Фото: Обозреватель

Урочиста частина прощання з Сергієм Анатолійовичем продовжувалася менше години, а потім до урни з його прахом стали підпускати шанувальників, що прийшли проводити шоумена в останній путь. Також для всіх бажаючих приготували поминальний обід.

Сергій Сивохо помер в ніч на 17 жовтня у Німеччині, де лікувався в одній з клінік. Його тіло було кремовано, а потім урну з прахом привезли до України для поховання.

Нові статті

Схожі статті

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.