Волонтери виявились несправжніми: Олег Винник у Німеччині виклав купу грошей не тим, кому треба

Недобра історія трапилась зі співаком Олегом Винником у Німеччині. На його шлях винесло псевдоволонтерів - підманули та гроші не повернули. Більш детально читайте далі у матеріалі

Після початку повномасштабного вторгнення Олег Винник кудись подівся з великої сцени, бо давати концерти – не на часі, а займатись волонтерством можна і з Німеччини. Адже саме там Винник успішно розвивав свою театральну кар’єру до того, як почав співати пісні в Україні.

Олег Винник натрапив на недобрих волонтерів
Олег Винник натрапив на недобрих волонтерів

Довгий час про співака нічого не було чутно, але згодом все ж з’явилися чутки про якусь серйозну хворобу, від якої він нібито лікується в Німеччині. Багато хто з українського суспільства та представників шоу-бізнесу засудив виконавця пісні “Ніно”. Мовляв, у боротьбі з навалою російською не допомагає, відмовчується, на фронті не був жодного разу.

В Олега Винника поцупили гроші ряжені волонтери
В Олега Винника поцупили гроші ряжені волонтери

Влітку 2023 року Олег дав перше публічне інтерв’ю журналістці Вікторії Курочкіной, в якому зізнався:

— У мене – свій фронт

Що то за фронт – залишилось загадкою, адже відразу після вторгнення росіян Олег Анатолійович виїхав до Німеччини. Нещодавно в медіа просторі стали з’являтись інтерв’ю колег та друзів співака. Так, свій коментар з приводу діяльності Олега Винника залишив для Youtube-каналу Rostyslove Production поет-пісняр Петро Мага.

Він розповів про нелегку долю Винника в молоді роки, коли той заради врятування зору своїй мамі віддав всю свою першу зарплату за операцію. Мага повідомив, що до популярності в Україні улюбленцю всіх вовчиць деякий час приходилось навіть мити туалети на чужині. Але тоді його доля, його діяльність та його прибуток чомусь нікого не хвилювали.

Автівка для українських захисників від фонду Олега Винника Вовчиця
Автівка для українських захисників від фонду Олега Винника Вовчиця

А ще телеведучий Петро Мага розповів, як на початку війни співак потрапив у досить неприємну історію. В Олега є власний фонд благодійної допомоги “Вовчиця”, який був створений відразу після повномасштабного вторгнення та задля допомоги військовим ЗСУ. Винник неодноразово виділяв власні кошти на купівлю автівок, але одного разу йому довелося стикнутися з пвсевдоволонтерами. Вони взяли в нього гроші для придбання машин  і… просто їх поцупили для власної користі. Та це ще півбіди. “Благодійники” після того, як з них затребували звіт по грошам – вдалися до використання дуже негарних методів, щоб не віддавати благодійні кошти. Їх намагалися відшукати – але марно. І кошти зникли, і машин хлопці-військові не отримали.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.