Українка здобула корону на конкурсі краси в Атланті: за які заслуги відзначили “Міс Трансконтиненталь”

Ms. Transcontinental – престижний конкурс краси в Америці. Відбувається дійство в Атланті. Корону королеві краси виділяють не лише за зовнішні дані, але й за активну позицію.

Запоріжанка Олена Бринза вразила членів журі конкурсу “Міс Трансконтиненталь”, звісно, елегантністю, гарним стилем та красою. А ще дівчина має активну громадську позицію. Дізнавшись про її досягнення у волонтерстві та соціальній допомозі, ім’я переможниці було визначено одноголосно.

Олена в Атланті спромоглася проявити не лише зовнішню красу, але й широту власної душі. Конкурсна програма тривала протягом тижня. За цей час Бринза неодноразово виступала перед членами журі та глядачами, демонструючи зовнішні дані, а також розповідаючи про свою діяльність.

Отак і виділилася серед двох десятків кандидаток, що приїхали в США з усіх куточків світу. В Атланті корону королеви краси дають не лише за гарне обличчя й красиву фігуру. Тут враховують ще й рівень опіки над жертвами домашнього насилля.

Українка здобула корону на конкурсі краси в Атланті

Олені було чим похвалитися, адже вона створила соціальну компанію “Говорити, щоб жити”, яка всіляко допомагає українкам, що стали жертвами своїх других половинок. Історія конкурсантки глибоко вразила присутніх.

Олена була вдоволена перемогою, адже тепер її компанія зможе масштабуватися, а власниця отримає можливість втілювати нові ідеї в життя. Бринза опікується проблемами жінок та дітей, яким не пощастило стати жертвами просто в родині.

Змусити таких бідолах не мовчати про свою біду й перестати терпіти знущання виходить не дуже легко. Тепер переможниця Ms. Transcontinental певна, що зможе розширити можливості своєї компанії, а значить, удасться врятувати ще більше потерпілих.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.