Нововедення від Нафтогазу: тепер верифікація в особистому кабінеті можлива навіть із-за кордону. Деталі

"Нафтогаз" повідомив приємну новину для українців за кордоном: тепер особистим кабінетом можна користуватись навіть з міжнародного номера і визначати тип контакту. Детальніше читайте у матеріалі

Декілька днів тому компанія “Нафтогаз” у своєму акаунті Facebook повідомила гарні новини для українців, які зараз знаходяться за кордоном. На прохання багатьох клієнтів цієї категорії географію використання особистого кабінету було розширено.

Насамперед, в процес верифікації на сайті була додана можливість підтверджувати свою особу за допомогою міжнародного номеру. Таким чином, тепер всі громадяни України, які користуються послугами компанії “Нафтогаз” та наразі перебувають за кордоном — можуть використовувати для верифікації іноземний номер.

Особистий кабінет Нафтогазу тепер має додаткові функції
Особистий кабінет Нафтогазу тепер має додаткові функції

Також в особистий кабінет додали функцію визначення типу контакту під час ідентифікації особи в персональному кабінеті.  Категорії контактів, які пропонує компанія:

  • співвласник;
  • родич;
  • квартирант;
  • власник.

“Нафтогаз” також нагадав у своєму дописі, що клієнти можуть виконувати в особистому кабінеті наступні дії:

  • дізнаватися баланс свого особистого рахунку, отримувати актуальну інформацію про його зміну;
  • керувати кількома особистими рахунками відразу, вносити по ним коректні дані;
  • вносити онлайн оплату за послуги з газопостачання;
  • передавати через кабінет свідчення та показники;
  • здійснювати контроль споживання газу (всі дані про передані показники та сплачені рахунки відображаються в особистому кабінеті користувача, їх можна переглянути у будь-який момент).

Компанія “Нафтогаз” також нагадала, що показники лічильника необхідно передавати навіть у тому випадку, якщо родина або окрема людина не проживають у будинку чи квартирі, та не користуються газовими приладами.

тепер верифікацію в особистому кабінеті Нафтогазу можна пройти з міжнародного номеру
Тепер верифікацію в особистому кабінеті Нафтогазу можна пройти з міжнародного номеру

Якщо цього не робити — обласні газопостачальні компанії можуть нарахувати кубометри, засновуючись на плановому щомісячному обсягу споживання. Тому потрібно щомісяця передавати фактичні, постійні показники лічильника.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?