Американець вирушив у піший похід з Варшави до Києва: вбрався в одяг Ісуса Христа й прихопив хрест на 25 кг

Поблизу столиці помітили дивака в костюмі Ісуса Христа, який простував пішки, тягнучи за собою важкий хрест. З'ясувалося, що цей американець йде пішки з самої Варшави.

Американець Джиммі з довгим волоссям й бородою більш як місяць тому вирушив із Варшави з наміром дістатися Києва. 33-річний чоловік убрався як справжній Ісус, ще й хреста з собою прихопив вагою 25 кг.

Американець несе хрест із Варшави до Києва

Дивний подорожник народився у Вірджинії. Дивак називає себе Христом. Дорогою Джиммі зупиняється в різних місцях, радо фотографується з місцевими мешканцями. У Рівному відвідав дитячу лікарню. Мета подорожі американця, за його словами, дуже проста:

“Просто хочу дарувати позитив, щось світле. Нагадати про Бога і його любов до людей”.

Чоловік веде блог, в якому викладає світлини тих, із ким йому довелося поспілкуватися в дорозі.

Вирушив у путь Джиммі у вересні. Наприкінці жовтня дістався Житомира. Оскільки в чоловіка сталися проблеми зі спиною та стопами, він вирішив зупинитися в місті, щоб перепочити й набратися сил.

Американець несе хрест із Варшави до Києва

Подібну подорож американець замислив ще минулого року. У нього тоді була погана смуга в житті. Він довго сумнівався, чи слід втілювати ці плани в реальність. Якось, перебуваючи в Польщі, мандрівник розповів про задум одному українцю. Чоловік, що викладав англійську в дитсадочку, так перейнявся, що навіть придбав власним коштом матеріали для хреста.

Джиммі в дорозі бачив багато людей, що постраждали від війни, а також із військовими. Всіх він уважно вислуховував, обіймав, намагався підбадьорити. Американцю дуже хотілося щось добре зробити для них. Але їм, здається, було достатньо, й теплих слів, співчуття та розуміння.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?