Відома українська художниця Соня Морозюк презентувала свою першу ювелірну колекцію (ФОТО)

Соня Морозюк - відома українська художниця. Її картини - це тексти, фрази, які залищають у серці величезний слід. У листопаді 2023 Морозюк презентувала спільну колекцію з ювелірним домом Kimberli. 

Як так вийшло, що спочатку писала картини, а тепер ствоює ювелірні прикраси. Справа у партнерстві.

Художниця Соня Морзюк
Художниця Соня Морзюк

Художниця Соня Морозюк надихнула власників-дизайнерів ювелірного бренду на створення особливої колекції.

Соня Морозюк коментує колоборацію так, що її творчість – про сенси. Втілити важливі та актуальні сенси, їх меседж у ювелірні прикраси було давньою мрією дівчини. 

Ювелірні прикраси від Морозюк
Ювелірні прикраси від Морозюк

Унікальна річ із нової колекції – ніжна обручка з гравіровкою “KOXAYOU” для заручин закоханих українців. Шрифт “KOXAYOU” створила Соня Морозюк.  І сама талановита художниця нещодавно заручилося. Кого кохає Соня – секрет, але хлопець виїзжає за кордон або є іноземцем, бо вони разом були у чудовій подорожі.

Прикраси - це мистецтво?
Прикраси – це мистецтво?

Нова колекція з’явиться в бутіках та на офіційному сайті бренду вже з кінці листопада. Купляти ці прикраси чи ні – вирішуйте самостійно, а ми пропонуюємо помилуватися ювелірною колекцією, як мистецтвом. 

Нові статті

Схожі статті

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.

Скандаліст Потап розсекретив, ким працює за кордоном у свої 43 роки: “А як ви думаєте, хто переможе?”

Всі ламають голови, намагаючись зрозуміти, чим Потап 3-ій рік поспіль займається за кордоном, вештаючись по різних континентах. Репер урешті назвав свою професію та висловив побоювання щодо неї.