З гарбуза можна не лише карету для Попелюшки зробити, але й човен: яку дистанцію витримає плавзасіб?

Деякі диваки розважаються створюванням човнів зі звичайних гарбузів, звісно, велетенських розмірів. Такі плавзасоби, як виявилося, здатні ще й пливти.

Гарбузовий рекордсмен

Ліванець Стів Куені у вільну хвилинку зайнявся дивною справою. З гарбуза, який заважив 1208 кг чоловік видовбав човен. Назвав посудину Huckle Berry. Дивак озброївся двома веслами й здолав відстань у 61,79 км між містечками Канзас-Сіті та Наполеоном.

Перегони на гарбузах

У таку небезпечну подорож Стів відбув не сам. Його супроводжував понад десяток човнів, що належать Paddle KC Padding Club. Це була група підтримки плавця. Заразом присутні ще й робили відео документування рекорду.

А в тому, що його рекорд буде зафіксовано, чоловік не має жодних сумнівів. Адже попередній плавець у 2022 році Дуейн Гансен з Небраски здійснив подібну подорож, але здолав на гарбузі лише 60,35 км. Ліванець передав свідчення своїх досягнень до представництва Книги рекордів Гіннеса й тепер очікує на результат.

Гарбузові змагання

Плавання на гарбузах – практика доволі розповсюджена. Зокрема, подібне  відбувається в Німеччині. Там спеціально для водних перегонів вирощують велетенські помаранчеві овочі.

Перегони на гарбузах

Кожен учасник сам облаштовує собі плавзасіб. Бере гарбуз і видовбує в ньому отвір. Справа доволі серйозна, адже овоч має триматися на воді, бо інакше нічого не вийде. Учасникам змагань не дозволяється плавати на гарбузах, вага яких менша 250 кг, оскільки човен може затонути.

На озері Ківільсхофер, де відбуваються змагання, виділяють дистанцію у 35 метрів. Плавцям дозволяється допомагати собі веслами. Шестеро щасливчиків, які дійшли до фінішу першими, отримали призи по 200 євро.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.