З гарбуза можна не лише карету для Попелюшки зробити, але й човен: яку дистанцію витримає плавзасіб?

Деякі диваки розважаються створюванням човнів зі звичайних гарбузів, звісно, велетенських розмірів. Такі плавзасоби, як виявилося, здатні ще й пливти.

Гарбузовий рекордсмен

Ліванець Стів Куені у вільну хвилинку зайнявся дивною справою. З гарбуза, який заважив 1208 кг чоловік видовбав човен. Назвав посудину Huckle Berry. Дивак озброївся двома веслами й здолав відстань у 61,79 км між містечками Канзас-Сіті та Наполеоном.

Перегони на гарбузах

У таку небезпечну подорож Стів відбув не сам. Його супроводжував понад десяток човнів, що належать Paddle KC Padding Club. Це була група підтримки плавця. Заразом присутні ще й робили відео документування рекорду.

А в тому, що його рекорд буде зафіксовано, чоловік не має жодних сумнівів. Адже попередній плавець у 2022 році Дуейн Гансен з Небраски здійснив подібну подорож, але здолав на гарбузі лише 60,35 км. Ліванець передав свідчення своїх досягнень до представництва Книги рекордів Гіннеса й тепер очікує на результат.

Гарбузові змагання

Плавання на гарбузах – практика доволі розповсюджена. Зокрема, подібне  відбувається в Німеччині. Там спеціально для водних перегонів вирощують велетенські помаранчеві овочі.

Перегони на гарбузах

Кожен учасник сам облаштовує собі плавзасіб. Бере гарбуз і видовбує в ньому отвір. Справа доволі серйозна, адже овоч має триматися на воді, бо інакше нічого не вийде. Учасникам змагань не дозволяється плавати на гарбузах, вага яких менша 250 кг, оскільки човен може затонути.

На озері Ківільсхофер, де відбуваються змагання, виділяють дистанцію у 35 метрів. Плавцям дозволяється допомагати собі веслами. Шестеро щасливчиків, які дійшли до фінішу першими, отримали призи по 200 євро.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.